E-lerningové kurzy

Anonymní
27.6.15 22:24

E-lerningové kurzy

Dobrý večer, jsem na rodičovské dovolené a ráda bych, aby se můj mozek nezasekl na mléku a plenkách. Hledala jsem na netu nějaké e-lerningové kurzy, nejlépe, aby to bylo ukončené zkouškou s certifikátem o absolvování, ale nic kloudného nenacházím.
Máte nějaké zkušenosti? Odkazy na stránky, kde takové kurzy hledat? Je mi jasné, že zadarmo to nebude, ale to mi nevadí.
Na VŠ jsem se hlásila, ale bohužel nepřijata pro nedostatečnou kapacitu oboru. Takže to nechci vzdát úplně.
Děkuji moc za pomoc.

PS: Anonym proto, že o té VŠ nikdo z rodiny neví a ráda bych, aby to tak zůstalo.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27.6.15 22:31

E kurzy plním několikrát do roka, ale rozšiřuji si současnou kvalifikaci o státem požadovanou úroveň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749
27.6.15 22:32

Co konkrétně hledáš? Jazyky? Techniku? Filozofii?
Pokud jsi na tom dobře s angličtinou, tak můžeš zkusit kurzy Coursera - více info třeba http://www.vysokeskoly.cz/…rma-a-z-domu nebo http://technet.idnes.cz/…nternet.aspx?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3737
27.6.15 22:35

@Knihomyš Angličtinu ovládám, ale teda na tohle si netroufám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3737
27.6.15 22:36

Taky hledám jako vzteklá, ale přijde mi, že je to dost bída.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749
27.6.15 23:10

@msonulka Hele, je to zadara a mívá to titulky… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
28.6.15 11:35

@Knihomyš A dělala jsi některý kurz? Jak je to náročné, je to opravdu zdarma nebo jen některé lekce?
Taky o tom přemýšlím, budu po rodičovské hledat novou práci a chtěla bych druhé dítě, tak aby se mě potenciální zaměstnavatel nezeptal co jsem ty roky doma dělala… taky se trochu udržovat ve formě :)
Angličtinu zvládnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749
29.6.15 00:25

@V-e-r-u Nezkoušela, jen si o tom mlsně čtu :) Mám dojem, že výuka je zdarma, za certifikát se něco platí - to je asi podle university. Tak přihlásit se můžeš vždycky, a když se vynoří požadavek na platbu, tak cuknout… předpokládám, že to není žádná „levota“, na to v tom jede dost prestižních škol.
Náročnost asi taky podle univerzity - to jsou tak různé kurzy, že to snad nejde ani srovnávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4455
29.6.15 11:07

Holky, já te´d projíždím Courseru a nic zdarma tam není - vždy 49USD nebo plný kurz bez certifikátu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
29.6.15 11:41

Tak jestli se to dá zaplatit pouze pokud ten kurz udělám a chci k tomu vydat certifikát, tak proč ne. Jinak si dost nevěřím :think: Ale zase to není tolik, když najdu něco co budu opravdu potřebovat tak to možná zkusím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4455
29.6.15 11:48

@V-e-r-u Jo určitě, s tím souhlasím. Za každý kurz s certifikátem zaplatíš 49USD, a nebo bez certifikátu, ale s veškerým materiálem zdarma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4455
29.6.15 12:34

@matkabagristy A jaký kurzy? Jsou dostupné široké veřejnosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.15 20:37

Já jsem si dělala (placený) kurz Poradce pro výživu a suplementaci. Velmi mě to bavilo, získala jsem užitečné informace, celkově jsem byla s kvalitou kurzu spokojena. Nicméně jen se znalostmi z kurzu bych si netroufla tuto práci vykonávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.7.15 12:18

A co kurzyproradost.cz? Nebo tak nějak, dalo se tam jak plnit kurzy, tak i vyučovat svůj vlastní :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama