E-shop pro děti

11
18.6.21 14:39

e-shop pro děti

Ahojky, tip na dobrý e-shop s velkým výběrem všeho možného pro dítě? postýlky, matrace, jídelní židle apod. Za dobré ceny :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2535
18.6.21 14:49

Co nejbaby? Tam jsem par věci koupila levněji než nabízeli jinde. A poslali rychle.

Ale zrovna na ty postýlky nevím, dětskou miminkovských mám z xxxlutz a mladeznickou dřevěnou z relaxin.CZ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56285
18.6.21 15:22

Pinkorblue
babymall
feedo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.6.21 18:53

e-shop pro děti

Koukni na postylky-vybaveni.cz ted nedávno jsem tam objednávala, čekam až to dorazí :-) Je tam velký výběr všeho možného :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
977
19.6.21 19:04

Kočárky Daniela z Kolína. Mají opravdu skvělý přístup, přehledný web, rychlé dodání a nadstandardní komunikace. Například o jakémkoliv zpoždění. Pak je tam i nějaké sleva pro stálé zákazníky, občas dávají dárky k nákupu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
21.6.21 22:35

Moc se mi líbí ten eshop postylky-vybaveni až bude víc čas kouknu tam pořádně, je toho tam fakt strasně moc, ale asi určitě tam budu objednávat :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
23.6.21 16:16

@simonan23 Můžu se zaptat, co sis tam kupovala? koukla jsem se tam a moc se mi líbí ty postýlky.. Tak jestli si tam nekupovala třeba nabytek, jestli je opravdu kvalitní?:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
24.6.21 19:34

@simonan23 Takže seš s tou postýlkou spokojená, jo? No super, já právě sem tady po téhle aji koukala :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat