Pomůcka do bazénu pro 3 dítě

97
13.6.21 20:11

Pomůcka do bazénu pro 3 dite

Dobrý den

Prosím o doporučení co zakoupit malému do bazénu v červenci 3 roky zda rukavky nebo vestu
Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5963
13.6.21 20:24

Rukavky za mě a začala plavat v 3,5 letech pak sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6433
13.6.21 20:25

A co pas kolem pasu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1392
13.6.21 20:28

S rukávkama se naučí ve vodě líp fungovat než s vestou ;) na blbnutí pak malá měla hromadu kravinek - míč, plovací kruhy různejch tvarů a velikostí, takovou tu desku jak se s ní učí plavat, lehátko,… skoro v tom bazénu nebyla vidět :lol:
Na veřejný koupaliště pak byla standartní výpada rukàvky i kruh - střídala to podle nálady, kyblík na vodu, panenka a míč, bez toho to nešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
13.6.21 20:55

My jsme měli pro tříletého pás kolem hrudníku, kruh i rukávky. Různě to střídal podle nálady. Nejradši měl kruh, v něm si nejvíc zablbnul :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54119
13.6.21 21:05

V té době jsme měli pro dítě k dispozici kruh a rukávky. Podle potřeby si to dítě střídalo nebo kombinovalo. Vesty jsem nikdy nekupovala.
Všechny tři děti nám plavou od kurzu ve školce. Kam jsem je každý rok školky přihlásila. Což bylo dá se říct od 4r. Přesto jsem dál měla k dispozici výbavu. Kdyby náhodou někdo potřeboval. Už dávno plavou. A stejně máme dál kruhy. Už je používají v bazénu, že je to pouze opěrka a leží na něm, když si hrají na krokodýly ve vodě. Takže na blbosti. Ale máme je stále. Občas přijde i neplavec dítě, tak se hodí zásoba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35048
13.6.21 21:26

Z hlediska učení jsou vhodnější pěnové pomůcky než klasický nafukovací kruh a rukávy, protože s nimi se dítě nikdy nedostane do správné polohy a plavat se nenaučí. Navíc ty pěnové nenadnáší tolik, dítě musí vyvinout vlastní úsilí. Nafukovací kazí techniku.

A lidi to ví z kurzů plavání s dětmi, protože v posledních letech vídám na veřejných koupalištích pěnové pásy, pěnové rukávy a různé hady, destičky, čím dál častěji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1416
13.6.21 22:13

Já pro dvojčata měla pěnový pás a můžu doporučit. V 5 letech už pak plavali sami :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3141
13.6.21 23:00

Pěnový pás, pěnové rukávky, hada a desku. Na plavání jsem nechodila ani s jednou dcerou a plavat začaly samy kolem čtvrtého roku. Nejdřív pod vodou, pak s hlavou nad vodou a pak se začali potápět na dno pro věci. Stejně je nemůžeš nechat bez dozoru, tak proč jim kazit styl hned na začátku nafukovacíma blbostma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4286
13.6.21 23:08

Pro dceru mám pěnové plavky a nafukovací rukávky. V bazénu je samostatná od roku a půl a už i plave jen s rukavky. Má dva a půl. Díky tomu, že absolutně odmítá jakoukoliv asistenci, tak ji raději plavky nechávám a jen ubírám pěnovou výplň. Za mě určitě toto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19910
15.6.21 10:42
@Lidušk píše:
Dobrý denProsím o doporučení co zakoupit malému do bazénu v červenci 3 roky zda rukavky nebo vestu
Dekuji

pás s rukávky :palec:
https://www.heureka.cz/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat