Kočárek pro větší dítě

11
6.6.21 19:23

Kočárek pro větší dítě

Ahoj, poradíte mi prosím jakou značku pro větší miminko aby korbička nebyla na 2 měsíce? Všechno co jsem zatím viděla bylo hrozně malinké 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
554
6.6.21 19:29

Ahoj, byla jsem spokojená s Inglesinou, je prostorná dost 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11622
6.6.21 19:32

Ono to jenom tak vypada. Mimca spi se skrcenyma nohama, vejdou se dlouho.
Horsi je fusak na zimu, ale stejne mi prijde, ze nejvetsi problem neni velikost, ale to, ze mimco pak zacne vylezat, na kolinka atd, takze bud ksiry nebo sportak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1783
6.6.21 19:39

Firkon Balance má korbu hodně velkou a sporťák má loznou plochu metr. Ale kupovali jsme ho před 6 lety, tak nevím, jestli se ještě dělá. Byl to skvělý kočár.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
823
6.6.21 19:41

Měli jsme Teutonii a Inglesinu a oboji super. Zimni mimino, takze od zacatku s fusakem. Pripadne treba Britax a vlozna taska, to jsem mela na beh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6680
6.6.21 19:44

Na letní mimino v zimě budeš používat stejně sporťák, takže fusak v korbě tě mine. A zimní mimino s fusakem strcis i do malé korby, decka zase tolik nerostou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9179
6.6.21 19:45

Záleží, kdy se mimco narodí. Dcera se narodila začátkem léta a měli jsme ten firkon balance a byla v něm úplně ztracená. Myslela jsem si, že ho budu mít i na zimu s fusakem, ale byla obrik a v 5m v listopadu šla do sporťáku. Syn byl v září a to jsem měla korbičku na baby Jogger gt a měl to do jara akorát i s fusakem a na jaře šel do sporťáku. Poslední syn je v březnu a hlubokou měl asi půl roku do září a bylo to akorát.

Kamarádka měla takový retro kočárek se čtyřmi koly a ten byl obrovský, ale blbě se s ním zatacelo a hlavně kolem 6m ty děti stejně chtějí koukat a to je pak lepší sporťák.

Takže bych se rozhodovala podle toho, kdy se dítě narodí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
6.6.21 20:00

@Midaku A se sporťákem jste byla taky spokojená? V recenzích jsem četla, že je moc úzký.

Jinak to bude zimní miminko, termín je v prosinci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
6.6.21 20:02

Záleží do kdy chceš korbičku. Ze zkušenosti to málo kdo dá přes 6 měsíc. Ani ne tak kvůli velikosti, ale kvůli nudě dítěte. A když bude mimi v prosinci, tak v létě už budeš mít pocit, že ten sporťák je takovej vzdušnejsi.
Radši se záměr na poradny lehký sportak. Korba je fakt na chvilku.
Doporucim cokoliv od cybexu. Pokud se ti líbí kolébkové sezení, tak určitě bugaboo.
Pokud jsi třeba víc sportovně založena, tka babyjoggera 3 kol. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
6.6.21 20:04

@Dollorres Bugaboo se mi dost líbí ale je na mě hodně nízký. 🙄
Je to boj vybrat kočárek. 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6680
6.6.21 20:05
@Gabca56666 píše:
@Midaku A se sporťákem jste byla taky spokojená? V recenzích jsem četla, že je moc úzký.Jinak to bude zimní miminko, termín je v prosinci.

Na zimní mimino je úplně jedno jakej budeš mít kočár. Vždyť má okolo 50cm samotný dítě + fusak. To se to opravdu vejde do všeho. V létě už ti pofrci ve sporťáku. Od šesti měsíců se děti nudí, koukají, přetáčejí, stavějí na kolínka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1783
6.6.21 20:05

@Gabca56666 kupovala jsem ho taky na prosincové dítě. Sporťák mi úzký nepřišel, naopak, rocni dítě tam mohlo vezt arsenal plyšáku a syn tam spal ještě ve 2,5 letech místa měl až až.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
6.6.21 20:06

Taky jsem hledala vetsi korbicku. V rodine mame problemy s kyclema, tak kdyby doslo na nejhorsi tak jsem potrebovala velkou a sirokou korbicku. Nakonec mame ABC Desing Viper 4S a nemuzu si stěžovat. Kocarek je po jednom diteti jako novy a od srpna bude vozit dalsiho prcka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1783
6.6.21 20:11

@mackA159 no jedno to fakt není. Tedy mne ne. Děti mi jezdily v hlubokým až dokud neunely sedět. Což třeba u nejstaršího byl v 10 měsících… už ale samozřejmě nelezeli, byli na ksirach a zvesela si tam kleceli, stáli, skákali šipky dolů… prostě pohyb, bavilo je to, dalos e takhle jezdit na fakt dlouhé výlety, protože to dítě mohlo být pořád v pohybu, přitom v bezpečí kočáru. Až seděli, bylo to horší. Už v kočárek jen seděli, nehybali se, chtěli ven a řádit. Na poslední dítě jsme měli kočár s korbou 75 cm a to bylo peklo. Dcera si nastati sedla už v 7 měsících, ale i tak musela asi 2 měsíce jezdit vleže ve sporťáku, což jí bytostně nebavilo, etiku jsem tedy musela nosit, aby měla rozhled. Řádit na ksirach v tom sportaku moc nejde. Takže za mě velká korba je nutnost. Ale to má každý jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1138
6.6.21 20:20

Syn je červnový, měla jsem Bugaboo Cam3 a velká spokojenost, v zimě se syn vlezl do hluboké korby i s fusakem, do sporťáku dávám až když si dítě samo sedne (syn měl 8měs).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat