Nosítko 0+ ?

2390
27.5.21 22:10

Nosítko 0+ ?

Zdravím holky,

prosím, můžete mi doporučit nosítko vhodné od narození, s křížením na zádech za nějakou slušnou cenu?

Jaké se osvědčilo nebo naopak neosvědčilo a proč Vám?

Prosím, nepište mi a neradte mi ať jdu nějaké zkusit, to vše probíhá, ale zatím nejsem o žádném pevně rozhodnutá a proto se ráda zeptám i Vás, co nosíte a víte + a -.

Děkuji :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64469
28.5.21 06:14

@alena1995 musí být to křížení na zádech? Mám Noigu maggion, na zádech není kříž, ale je tam vrchní přezka :think: od narození a super.. Nosí i můj muž

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5551
28.5.21 07:13

Na facebooku je skupina nosíme děti, tam bude hodně recenzi a rad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17080
28.5.21 07:25

Ja mela fidellu flowclick hald buckle, ta se na zádech krizi. Na druhý mimino plánuji sestrice nebo aloe.

Na fb skupina nosici Česko slovensko. Vw skupině nosíme děti je fakt velký bazar v albu.

S křížením na zádech zkušenost nemám. Kouknu na elihandmade, mia, martys, to jsou ty levnější. Pak fidella, monilu, lenka, ty dražší. V albech v obou skupinách je výpis vhodných nositek. Nosítka od narození jsou fajn, ale nepočítej s tím, že ti vydrží do 3 let. Spíš tak do roku max.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
28.5.21 14:25

https://www.feedo.cz/…-onyx-black/?…

Ahojky, já mám tohle nosítko a jsem moc spokojená. Ale nevím zda splňuje požadavky na cenu no :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
732
29.5.21 23:32

Ahoj ja mam fidellA mei tai, je to satkove nositko a naprosta spokojenost. Ma ti vyhody satku i nositko, zavazane je to hned. Klasicke nositka mi nikdy nesedely, prave jsem take hledala krizove vazani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat