Easy Go Nitro, Ritmo

12.6.15 22:17

Easy go nitro, ritmo

Nemáte prosím někdo zkušenosti s těmito golfáky? Váhám pouze kvůli hloubce sedáku, 18 cm. Nikde jsme na něj zatím v prodejně nenarazili, abysme to mohli na vlastní oči posoudit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

779
12.6.15 22:34
@ZuzkaHB píše:
Nemáte prosím někdo zkušenosti s těmito golfáky? Váhám pouze kvůli hloubce sedáku, 18 cm. Nikde jsme na něj zatím v prodejně nenarazili, abysme to mohli na vlastní oči posoudit.

Ahoj, už jsem v jedné diskusi o Nitro psala. Měla jsem ho objednaný a čekala, až dorazí. Zatím jsem nestihla napsat pokračování. Kočárek tedy dorazil a byl na pohled krásný. Pěkné materiály, příjemné na dotyk, opravdu velká střecha s dobře udělanými okénky (jedno s folii, druhé bez pro cirkulaci vzduchu). Má jednoduchá kola, takže s ním byla dobrá manipulace. Záda i sedák pevné, takže může být opravdu vhodný i pro malé miminko. A byl celkově opravdu šmrncovní. Ale teď to, co mi vadilo, sed je opravdu krátký. Ne, že by se tam dítě neudrželo, ale pohodlné to asi moc nebude. Další věc jsem nečekala, podnožka byla úplně měkká, prostě jen látka, která se při prvním nasednutí prohla tak, že byly nožičky zvednuté jen trošku. A jako poslední mi docela vadilo, že o proti Euro Cart Ezzo, který jsem také viděla, se Nitro hůř zvedalo na zadní kola. Myslím, že to bylo tím, jak je sed kratší, tak je sedák takový víc předsazený a těžiště je tak jinde a už to není ono.

Takže jsem ho vrátila a na konec jsem si do auta koupila Navington Scooner, který sice vyšel nový na 4000,–, ale je supe. Velké pohodlné lůžko, spojená rukojeť, velká stříška a jízda je s ním bezvadná.

Tak dobře vyber.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.15 11:39

Tak jenom pro info. Objednala jsem nakonec Ritmo. Chtěla jsem růžový, ale ten by byl s dodáním až za dva měsíce, skladem byl fialový. A jsem ráda. Barva super. A kočárek taky. Máme ho jako vedlejší povoz, takže jenom na cesty nebo když potřebuju jen rychle vyběhnout ven. Zatím nemám žádou vadu, vyhovuje mi. Snadno skladný. V poloze ležmo je hůře dostupný košík, ale zas na druhou stranu, když dítě spí, tak vlastně ani není košíku potřeba. Jen v něm dítě nejde dát do úplného sedu, v nejvyšší poloze je to taková odpočinková poloha sedu. Ale nevím, třeba je to pro golfky normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama