Easy Walker Duo (rok výroby)

duo
62
7.5.11 12:36

easy walker duo (rok výroby)

Ahojky, chtěla bych se zeptat, když si koupím bazarový kočárek easy walker duo rok 2008 a bazarový korbičky (ale od jiného prodávajícího) rok 2009 nandám korbičky na podvozek. Někde jsem četla, že když je novější model kočárku starý korby tam nejdou (jedná se o novou verzy 2011 a pro ty ostatní to neplatí. Děkuju ALA :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s EasyWalker DuoWalker?

Přidejte zkušenost s EasyWalker DuoWalker
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20557
7.5.11 13:36

Mám to stejně a funguje to…

Mmch prodávám ho komplet i s korbičkami za 10 tisíc… :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
duo
62
7.5.11 18:37

… a odkud jsi a jakou barvu máš kočárku děkuju ALA…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala