Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Ahojky, chtěla bych se zeptat, když si koupím bazarový kočárek easy walker duo rok 2008 a bazarový korbičky (ale od jiného prodávajícího) rok 2009 nandám korbičky na podvozek. Někde jsem četla, že když je novější model kočárku starý korby tam nejdou (jedná se o novou verzy 2011 a pro ty ostatní to neplatí. Děkuju ALA ![]()
Máte zkušenost s EasyWalker DuoWalker?
Přidejte zkušenost s EasyWalker DuoWalkerMám to stejně a funguje to…
Mmch prodávám ho komplet i s korbičkami za 10 tisíc… ![]()