Easywalker Duo a

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

roza_rozovata
Povídálka 11 příspěvků 09.05.18 13:38
Easywalker Duo a "vajíčka"

Ahoj holky. Koupili jsme přes bazar EW Duo jako dvojkombinaci, tedy korby + sporťák. Teď k nim chci ještě dokoupit „vajíčka“. Tak nějak jsem pochopila, že nejlepší je bud Cybex nebo Maxi Cosi, dáte mi za pravdu? :) Bohužel se mi nikde na netu nedaří najít návod, jak na tu základnu ty vejce připevnit. Nemohl byste mi prosím někdo poslat odkaz nebo detailní fotku jak to máte vy? Kočárek jsme vyzvedávali od rodičů majitelů, takže ty nám k tomu nic moc neřekli, ale dostali jsme k tomu 2 adaptéry a nějaký delší tyče, prý se to dělá pomocí toho. Za rady a info děkuji předem.

Ukázat recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineP4ja
Závislačka 3587 příspěvků 09.05.18 13:48

No musíš mít právě ty adaptéry.

kyticka86
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 09.05.18 13:50

My ho mame doma. A meli jsme autosedacky MaxiCosi. Bohuzel foto neposlu, protote uz je z nej sportak.. Ale vypadalo to tak, ze jedna sedacka byla vys a druha niz. A opravdu to tam muz pripevnoval pomoci tech adapteru.

Včelička992
Závislačka 3133 příspěvků 09.05.18 13:52

Ahoj, ja mam cybex. Tady mas navod. Jakmile jsem to napsala do vyhledavace, tak mi vyjelo dost odkazu jak to pripevnit, tak asi si nehledala.
 https://vimeo.com/9078646

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Před soudem, ale stylově! Tereza pojala aféru s heroinem jako vlastní exhibici

Česká pašeračka Tereza se v Pákistánu během úterý dostavila k dalšímu soudu,... číst dále >

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama