Easywalker Duo a

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

roza_rozovata
Povídálka 11 příspěvků 09.05.18 13:38
Easywalker Duo a "vajíčka"

Ahoj holky. Koupili jsme přes bazar EW Duo jako dvojkombinaci, tedy korby + sporťák. Teď k nim chci ještě dokoupit „vajíčka“. Tak nějak jsem pochopila, že nejlepší je bud Cybex nebo Maxi Cosi, dáte mi za pravdu? :) Bohužel se mi nikde na netu nedaří najít návod, jak na tu základnu ty vejce připevnit. Nemohl byste mi prosím někdo poslat odkaz nebo detailní fotku jak to máte vy? Kočárek jsme vyzvedávali od rodičů majitelů, takže ty nám k tomu nic moc neřekli, ale dostali jsme k tomu 2 adaptéry a nějaký delší tyče, prý se to dělá pomocí toho. Za rady a info děkuji předem.

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4885 příspěvků 09.05.18 13:48

No musíš mít právě ty adaptéry.

kyticka86
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 09.05.18 13:50

My ho mame doma. A meli jsme autosedacky MaxiCosi. Bohuzel foto neposlu, protote uz je z nej sportak.. Ale vypadalo to tak, ze jedna sedacka byla vys a druha niz. A opravdu to tam muz pripevnoval pomoci tech adapteru.

Včelička992
Závislačka 3309 příspěvků 09.05.18 13:52

Ahoj, ja mam cybex. Tady mas navod. Jakmile jsem to napsala do vyhledavace, tak mi vyjelo dost odkazu jak to pripevnit, tak asi si nehledala.
 https://vimeo.com/9078646

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama