Easywalker Duo a

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
roza_rozovata
Povídálka 13 příspěvků 09.05.18 13:38
Easywalker Duo a "vajíčka"

Ahoj holky. Koupili jsme přes bazar EW Duo jako dvojkombinaci, tedy korby + sporťák. Teď k nim chci ještě dokoupit „vajíčka“. Tak nějak jsem pochopila, že nejlepší je bud Cybex nebo Maxi Cosi, dáte mi za pravdu? :) Bohužel se mi nikde na netu nedaří najít návod, jak na tu základnu ty vejce připevnit. Nemohl byste mi prosím někdo poslat odkaz nebo detailní fotku jak to máte vy? Kočárek jsme vyzvedávali od rodičů majitelů, takže ty nám k tomu nic moc neřekli, ale dostali jsme k tomu 2 adaptéry a nějaký delší tyče, prý se to dělá pomocí toho. Za rady a info děkuji předem.

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
P4ja
Kelišová 7095 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 13:48

No musíš mít právě ty adaptéry.

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 09.05.18 13:50

My ho mame doma. A meli jsme autosedacky MaxiCosi. Bohuzel foto neposlu, protote uz je z nej sportak.. Ale vypadalo to tak, ze jedna sedacka byla vys a druha niz. A opravdu to tam muz pripevnoval pomoci tech adapteru.

Včelička992
Závislačka 3428 příspěvků 09.05.18 13:52

Ahoj, ja mam cybex. Tady mas navod. Jakmile jsem to napsala do vyhledavace, tak mi vyjelo dost odkazu jak to pripevnit, tak asi si nehledala.
 https://vimeo.com/9078646

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Svědkyně upálení: Myslela jsem, že je to fake nnebo protest proti Babišovi

Společností doslova otřásl čin neznámého muže, který se v pátek odpoledne... číst dále >

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >