Effaclar duo - nevyhovuje mi?

98
8.1.19 21:07

Effaclar duo- nevyhovuje?

Holky, pomoc, jelikož jsem měla tester na effaclar duo a rano ho namazala a přišel mi rano skvely tak jsem si ho objednala a dnes vecer s nim po odliceni namazala a docela dost mě štípe a stahuje se mi oblicej :,( to se mi nedělo ani po differine krem který teda ještě používám a to si lidi stěžovali ze měli po nem popálenou plet a u mě v pohode( ten differine), stalo se někomu ze je ten effaclar duo také na začátku pálil? Nebo jsem ho koupila zbytečně? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2408
8.1.19 21:12

Ne, nepali me a to jsem extra citlivka. Spis to mohla byt kombinace odlicovadla a effeclearu. Ja si po odliceni myju oblicej mydlem, pak dam effeclear. Nebo ho davam rano nez si dam make up.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
8.1.19 21:25

@Micaella22 já mam také prave dost citlivou plet, na odliceni jsem použila excipial u hydrolotio, tak asi.. zkusim mazat teda spis rano :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12264
8.1.19 22:39

Taky me obcas stipal a i me stipou jine kremy na akne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
17.1.19 06:31

Obnovuji na chvilku zase toto tema. Co jsem tak pochopila tak ten effaclar duo by měl být určeny k zlepšení fleku po akné, užívám ho cca tyden a tedkon pravidelně a hodne moc se mi loupe plet, je to normalní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama