Effaclar duo - nevyhovuje mi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teri18
Povídálka 49 příspěvků 08.01.19 21:07
Effaclar duo- nevyhovuje?

Holky, pomoc, jelikož jsem měla tester na effaclar duo a rano ho namazala a přišel mi rano skvely tak jsem si ho objednala a dnes vecer s nim po odliceni namazala a docela dost mě štípe a stahuje se mi oblicej :,( to se mi nedělo ani po differine krem který teda ještě používám a to si lidi stěžovali ze měli po nem popálenou plet a u mě v pohode( ten differine), stalo se někomu ze je ten effaclar duo také na začátku pálil? Nebo jsem ho koupila zbytečně? :,(

Reakce:
Micaella22
Zasloužilá kecalka 729 příspěvků 08.01.19 21:12

Ne, nepali me a to jsem extra citlivka. Spis to mohla byt kombinace odlicovadla a effeclearu. Ja si po odliceni myju oblicej mydlem, pak dam effeclear. Nebo ho davam rano nez si dam make up.

Teri18
Povídálka 49 příspěvků 08.01.19 21:25

@Micaella22 já mam také prave dost citlivou plet, na odliceni jsem použila excipial u hydrolotio, tak asi.. zkusim mazat teda spis rano :palec:

Uživatel je onlinelucynka25
Echt Kelišová 8296 příspěvků 08.01.19 22:39

Taky me obcas stipal a i me stipou jine kremy na akne.

Teri18
Povídálka 49 příspěvků 17.01.19 06:31

Obnovuji na chvilku zase toto tema. Co jsem tak pochopila tak ten effaclar duo by měl být určeny k zlepšení fleku po akné, užívám ho cca tyden a tedkon pravidelně a hodne moc se mi loupe plet, je to normalní?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >