Doplněk stravy Elasti-Q Prenatal DHA

Anonymní
2.9.11 10:01

Elasti Q Prenatal DHA

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zda nemáte některá zkušenosti z uživáním těch vitamínů?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

882
2.9.11 10:03

ahojda, bohužel s vitamíny ne :-( .. ale používala jsem v těhu jejich krém na bříško a byl fakt super. :palec: Tak snad jsou ty vitamíny taky ale jinak :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.9.11 10:06

Aha.. děkuji moc za reakci.. a můžu se zeptat jestli jsi užívala nějaké vitamíny v těhu?
Byla jsem totiž v lékarně a tam mi je lékarnice doporučila, že pry jsou teď nejlepší na trhu..
ale na netu sjem zatím žádnou recenzi nenašla

• Nahlásit
  • Citovat
36560
2.9.11 10:09

Elastiq patří mezi nejlepší značky, takže bych s tím pochybnosti neměla :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
2.9.11 10:11

Dr mi doporučila Femibion, je v nich kyselina list. a navíc i vitamín DHA, moc důležitý pro mimi, bála jsem se po nich přiberu, ale naštěstí nic. Po samotné kyselině listové jsem měla sračk… 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
627
2.9.11 10:15

Právě jsem uvažovala mezi Tím Femibionem a Elasti Q..
složení je stejné?

Příspěvek upraven 02.09.11 v 10:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
2.9.11 10:21

Holky mrkněte tady na ty vitamíny:

http://www.lekarna.cz/shop.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36560
2.9.11 10:44

tady jsou přímo stránky Elasti-Q, a tato firma je i partnerem eMimina.. :kytka:
http://www.elasti-q.cz/e-shop

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18551
2.9.11 10:46

já užívcám právě ten femibion, teˇˇd tu 400 už jen ob den a stačí,užívala jsem v počátku i tu 800pro plánování a počátek těhu, takže z amě femibion :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29195
2.9.11 11:43

já jsem užívala v těhotenství Folgravid, je tam taky kyselina listová a DHA. Do 13.tt jsem brala silnější samotnou listovku (800mcg), od 13.tt dál, kdy se vyvíjí mozek a oči miminka potom ten Folgravid, tam je listovky míň, 400mcg (ale už není tolik potřeba, rozštěpové vady už nehrozí), zato jsou tam ty oleje. Během kojení užívám už jen čistý OmegaMarine Forte, tam jsou EPA i DHA.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
2.9.11 12:01

Já vitamíny střídala - doporučovali mi to i v lékárně i moje gynekoložka. V každém případě oba zdroje tvrdili neužívat to denně. Je to jen marketing, aby výrobci prodali. Komplexní těhu vitamíny jsou navíc dopované takovými látkami, které bez tak v potřebném množství v běžné stravě máš a ani v případě těhotenství není pravda - čím více, tím lépe. Já uživala ob den ty vitamíny, které měli DHA oleje, neb ty jsou přirozeně jev v mořských rybách a ty já nejím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.2.13 13:54

Holky máte prosím zkušenosti s Listovkou od Elasti-q??? Je dobrá???

• Nahlásit
  • Citovat
3781
5.2.13 13:56
@Anonymní píše:
Holky máte prosím zkušenosti s Listovkou od Elasti-q??? Je dobrá???

jo je ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12250
5.2.13 14:45

http://www.uzlicek.cz/…tehotne-zeny

ve femibionu je štěpená listovka, tělo ji líp vstřebá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2665
10.2.17 20:03

Dotaz ohledně dávkování elastiQ DHA. Jsem asi analfabet, ale ve 4 lidech jsme se o tom bavili a máme 2 rozdílné názory. Píší:

Doporučené dávkování: 2 tobolky denně ráno a večer

A já se ptám. Je to myšleno 2× denně 2 tablety, nebo 2 tablety celkem s tím, že jedna ráno a jedna večer? Díky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama