Elektrický kartáček pro děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marcelka_88
Extra třída :D 13795 příspěvků 23.11.10 21:41
Elektrický kartáček pro děti ???

Ahoooj,
potřebovala bych poradit… Může si dvou a půl letý chlapeček čisti zuby dětským elektrickým kartáčkem ??? Máme ho doma a on by si furt chtěl čistit s ním zuby a tak jsem uvažovala, že bychom mu ho koupily k Vánocům, ale vůbec nevim jestli si takhle malé děti mohou čistit zuby elektrickým kartáčkem a nebo jestli je lepší normální … :think:

Nejnovější recenze z kategorie Ústní hygiena

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

marcelka_88
Extra třída :D 13795 příspěvků 23.11.10 21:43

Jsem tatar … nemáme doma dětský, ale pro nás … :lol: :lol: a dětský bychom chtěly koupit …

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 23.11.10 21:44

Já bych řekla že normální je lepší, protože děti na to hodně tlačí a za chvilku zničí štětiny (takže to asi nebude ani nic moc pro dásně). Ale doma ho máme taky :) Po třech jeho samostatných mytích je „hlava“ na vyměnění.

MPavla
Kecalka 218 příspěvků 23.11.10 22:23

Ahoj,
já jsem měla elektrický kartáček pro sebe. Jenže pak jsem šla k zubařce a ta hned odhalila, že ho používám - říkala,že není moc šetrný ke krčkům a hned mi ukázala, co jsem si jím „vyrobila“. Prý bych ho měla používat, jen když opravdu spěchám. Od té doby jsem ho nepoužila a osobně bych ho dětem nekoupila. Asi to chce opravdu správně odhadnout tlak na zuby i dobu čištění.

obrazek
Echt Kelišová 9868 příspěvků 23.11.10 23:04

Myslím, že jestli si s ním chce „hrát“, a bude ho to bavit víc než s obyčejným, tak jedině dobře.
Klínovité defekty si umí lidi vyrobit i s normáním kartáčkem.
Já hlasuju pro ;-)

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 24.11.10 09:06

Já jsem si krčky lehce odhalila obyč kartáčkem :nevim:

Syn má rotační cca 2 měsíce a super, on je spokojený a kartáček čistí perfektně :palec:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 24.11.10 10:45

kluci si zoubky čistí el. zubním kartáčkem a žádný problém nemáme. za mě ano :palec:

marcelka_88
Extra třída :D 13795 příspěvků 24.11.10 13:50

Děkuji moc za reakce, tak ho malému asi k Vánocům koupim a nechám mu i normální … :pankac: :mavam:

kate02
Nadpozemská drbna 26100 příspěvků 27.05.11 10:50
Oral-B Kids

Ahoj holky, ráda bych trochu oživila tuhle diskuzi, chtěla bych se zeptat, jestli někdo máte zkušenost s kartáčkem Oral-B Kids? Náš prcek má u horních dvojek a jedniček u krčků takovej hnědej potah. Včera jsme ho řešili se zubařem a já si postěžovala, jakej boj je u nás čištění zubů, pokud je chci vyčistit fakt důkladně (i když stoličky má malej naštěstí OK), tak nám zubař doporučil koupit prckovi kartáček od Oral-B, že děti si s ním ty zoubky nechají čistit radši, než s obyč kartáčkem, tak teď přemýšlím… Přece jen je to docela „investice“ (i když v životě přijdem o víc :mrgreen: )a nerada bych ho koupila bez rozmyslu… :nevim: Faktem je, že už fakt netuším, jak na malýho, abychom se kvuli čištění zubů každej den neprali a možná by kartáček s „Buzzem“ z Toy Story bylo něco, co by ho přesvědčilo, že ho tím kartáčkem fakt nechci zabít… :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 10:51

Ahoj, prosím o radu, jsou elektrické zubní kartáčky takové zlo? Exmanžel je zubař a vyšiluje děsně. On mi volá snad obden, že má dítě špatně vyčištěné zuby, malé je devět, chce elektrický, no to se může zvencnout, že jí tím zabiju. Je tu nějaký odborník? Je kartáček takové zlo? Koukala jsem, že už jseou takové, co se zastaví, když se víc tlačí.
Zuby jí čistím já, každý večer, jak cvok, takže se o zuby fakt starám, ale ráno musí sama, on ji vyzvedne z družiny a kontroluje zuby a prudí, že já má od rána špatně vyčištěné, že jsem neschopná matka. Chci jí na to ráno koupit elektrický, ale zase bych jí nechtěla vědomě nechat ubližovat. Jenže nevím, jestli to exmanžel fakt nepřehání nebo je ten kartáček takové zlo.

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 26.10.14 11:04

Tak to teda koukam…mam 4leteho syna, zubar ve svycarsku mi vylozene doporucil detsky elektricky kartacek-myslim, ze manzel vi, jak si svycari v evrope coby stomatologove stoji, tak fakt nevim…a cim argumentuje? ze ten elktricky hodne tlaci nebo jak???…rekni muzovi, ze napr, chozeni deti, ci spise Mimin-rocnich deti k zubari tak jako v cz tady vubec nehrozi…a pritom velke procento lidi nad 70 let maj temer veskerej svuj chrup…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 11:15

On prudil i za manželství, ale teď prudí ještě víc. Já ho jako zpacifikuju, to se ho nebojím, jde mi jen o jedniné, přeci jen on je zubař, on ví, já vím o zubech jen to, co on mi řekne. Chci jí koupit ten kartáček, klidně na ráno, večer jí je nadále budu čistit já, ale nechci jí ublížit. Tudíž pokud by elektrický skutečně nebyl vhodný, nepořídím ho. jenže právě to nedokážu posoudit, nakolik jen prudí a nakolik je to skutečně pravda, ta nebezpečnost kartáčku. On neargumentujue, řekne, že v žádném případě že jí tím ničím zuby a dásně a tím to hasne.

A jaký ten dětský kartáček je dobrý? Co Švýcarští zubaři doporučují?

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 26.10.14 11:20

Dcera je dost velká, takže bych exmanžela požádala, aby pečovat o její vlastní chrup naučil dceru. Ať jí to vysvětlí, ukáže a trénuje to s ní on a tobě dá s neschopnýma matkama pokoj :nevim:

Elektrický kartáček bych osobně nekupovala, věřím tomu, že to pro dásně není fakt nic moc.

Příspěvek upraven 26.10.14 v 11:22

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 26.10.14 11:21

Nedoporucil mi zadnou znacku. proste rek, kupte elektrickej, udelala jsem, malej je moc spoky, ja taky…docistuju klasikou pokazde :mavam:

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 26.10.14 11:22

@Angua ale tenhle je tak malinkej, ze se dasni nedotyka…no nevim, ale zas moc resit to nebudu :)

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >