Elektrikář v Americe

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JorckCherry 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 15:04
Elektrikář v Americe

Dobry den měl bych dotaz jsem vyučený Elektrikář (silnoproud, slaboproud) s vyhl. 50/1978 Sb + §6 a chtěl bych pracovat v USA jako Elektrikář..poradte mi jaký jsou požadavky a včem bude prace elektrikáře jiná než v evropě a ČR. Děkuji :pankac:

Reakce:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 12.12.16 15:09

Manžel v rámci jeho firmy nabídku práce v USA, byli jsme tam dva roky a opravdu se tam dá dostat jediné takto, protože dostat pracovní povoleni jen tak je už skoro nereálné

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >