Emiráty v létě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
merlia1
Nováček 9 příspěvků 19.07.19 23:54
Emiráty v létě

Ahoj. Chtěla jsem se zeptat jestli někdo byl v Emirátech teď v létě a jestli je to tam snesitelné na normální válecí dovču. Moc děkuji :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
wildcherry
Neúnavná pisatelka 19035 příspěvků 20.07.19 00:16

Jezdime tam i v lete a super, jen ty opary jsou vetsi, vetsi dusno, ale normalni valeci dovca, nemusis se bat

lucenka
Hvězda diskuse 37645 příspěvků 20.07.19 06:58

@merlia1 stačí použít trochu hlavu a podívat se na teploty ;) reálná teplota 43°, pocitová 50°. Ale tak jestli máš v úmyslu se na pláži upéct, tak jen do toho. Do těchto destinací se jezdí v jiném ročním období.

hanicka182
Povídálka 48 příspěvků 20.07.19 08:37

Do Emirátů jedině v zimě/jaře. V létě je to spíš utrpení než užitá dovolená.

debra.morgan
Echt Kelišová 9985 příspěvků 20.07.19 08:38

Podzim by byl rozhodně lepší.

Markéta80
Hvězda diskuse 46227 příspěvků 20.07.19 08:51

@merlia1 jestli máš ráda mega vedra? to bude v létě dovolená za trest :mrgreen:

merlia1
Nováček 9 příspěvků 20.07.19 09:06

Právě proto jsem se ptala KDO tam v létě byl. To že tam jsou vedra vím taky. Umím si najít info na netu. Ale zajímal mě názor někoho kdo to absolvoval jako wildcherry a jaké to bylo

Zamilovanakarolinka
Stálice 66 příspěvků 20.07.19 10:08

Byli jsme v loni v létě, dokonce jsme absolvovali i výlet po Dubaji. Vedro bylo, moře jako kafe ale na váleví dovču nejlepší. Vevnitř všude extrémně klimatizují. Na večeře jsem chodila v mikče. Taky jsem se bála ale nebylo čeho :)

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19035 příspěvků 20.07.19 10:26

Jelikoz je tam jina vlhkost a podobne, tak pocitovka nepocitovka,100× lepsi jak u nas kdyz jsou tricitky. K tomu i cena je priznivejsi ted, nez v sezonu, obzvlast jak my treba, kdyz obcas vezmem deti.

lucenka
Hvězda diskuse 37645 příspěvků 20.07.19 10:29
@merlia1 píše:
Právě proto jsem se ptala KDO tam v létě byl. To že tam jsou vedra vím taky. Umím si najít info na netu. Ale zajímal mě názor někoho kdo to absolvoval jako wildcherry a jaké to bylo

Ono to bude tím, ze6 nikdo soudný tam v takovou dobu na dovolenou nejezdí.

magratka
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 20.07.19 10:32

My tam byli a v pohodě. Dokonce jsem se během pár dnů aklimatizovala do svého módu „Do vody nejdu, je mi zima.“

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19035 příspěvků 20.07.19 10:35
@merlia1 píše:
Právě proto jsem se ptala KDO tam v létě byl. To že tam jsou vedra vím taky. Umím si najít info na netu. Ale zajímal mě názor někoho kdo to absolvoval jako wildcherry a jaké to bylo

Naprosro v pohode :palec:,pokud ti nevadi vedra jako tak, ale klimuji samozrejme az moc, ale to vsude.Mne vadi horka a presto se vracime, asi tak. Tyden zpet jsem trpela rothodne vic v Bangkoku, nez Emiratech.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19035 příspěvků 20.07.19 10:37
@lucenka píše:
Ono to bude tím, ze6 nikdo soudný tam v takovou dobu na dovolenou nejezdí.

Tak to ses uplne mino a rozhodne to neni pravda. Nevim jak ty cestujes po svete, ale kdyby ano-vedela bys ze to neni pravda

lucenka
Hvězda diskuse 37645 příspěvků 20.07.19 10:40
@wildcherry píše:
Tak to ses uplne mino a rozhodne to neni pravda. Nevim jak ty cestujes po svete, ale kdyby ano-vedela bys ze to neni pravda

Custuju hodně. A proto bych do takové destinace nejela v létě, kdy se tam snaží nebýt ani místní. Ale Emiráty jsou teď in, tak tam v létě jezdí ti, co na to nemají v sezoně.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19035 příspěvků 20.07.19 10:51
@lucenka píše:
Custuju hodně. A proto bych do takové destinace nejela v létě, kdy se tam snaží nebýt ani místní. Ale Emiráty jsou teď in, tak tam v létě jezdí ti, co na to nemají v sezoně.

Jezdime celorocne po svete a opravdu s tebou silne nesouhlasim, rozdil je pouze v pojmuti te dovolene, ja to nazyvam cestovanim. Jooo, kazda mame jiny nazor, neberu ti ten tvuj ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama