Emmaljunga mondial duo - zkušenosti

Anonymní
18.7.13 17:54

Emmaljunga mondial duo

Ahoj, máte někdo zkušenost s kočárkem Emmaljunga mondial duo? Nenašla jsem moc recenzí, tak jsem se chtěla zeptat :) :mavam: díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3607
18.7.13 18:09

Mame a jsme maximalne spokojeni :-) Zatim teda pouzivame hlubokou korbicku a je moc fajn :-) Je dobre ovladatelny, rozhodne se mi s nim jezdi lip, jak s kocarky s otocnymi kolecky. Je hodne veliky, takze pokud budete prevazet v aute, tak zjistit, jestli se tam vleze :-)
Jediny problem je ten, ze se v CR neda prakticky sehnat, my ho jeli kupovat do Polska k prodejci, kteryho jsme si nasli na strankach Emmaljunga.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.13 18:12

@michee koukala jsem, že v Malvíku ho mají :) děkuji za recenzi. Moc se mi líbí :)

• Nahlásit
  • Citovat
3607
18.7.13 18:54

V Malviku ho maji, to je pravda, ale maji jen v bilem kozenkovem provedeni. My si koupili barvu navy blue :-) a k tomu jeste tasku v te same barve. Videla jsem na zivo i tu v te svetle barve a neni to spatny, ale modra je modra ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1320
22.4.14 16:46

My také máme tento kočárek - už teda jen na prodeej, děti odrostly, ale byly jsme max. spokojení a kočárek bych koupila znovu. Máme ho v béřové kožence a je opravdu luxusní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
23.1.15 09:58

Ahoj všem,

chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo zkušenost s kočárekem značky EMMALJUNGA mondial 3 v 1? Mám ho teď možnost koupit od kamarádky, ale stále nevím. Bojím se, aby nebyl moc těžký:(
děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
23.1.15 11:07

@emaya24 Tak si ho u kamaradky pujc a zkus, ne? Mela jsem Emmaljunga EDGE, je to vahove nastejno a perfektne se ovladal a jezdilo se s nim lehoucko. Nejlepsi kocar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
23.1.15 11:38

Děkuji za info…Právě se rozhoduji. Ještě se mi líbí kočárek JOOLZ…TAK NEVÍM. to jeste se musím podívat na recenze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
24.2.15 23:20

@emaya24

Pokud ma tva kamaradka tento kocarek stale na prodej, mela bych zajem. Das mi na ni prosim kontakt?
Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
25.2.15 10:49

To Daniela 23: Ahoj Danielo, bohužel, kontakt ti nepošlu, kamarádka ho zatím zase neprodává:) budou mít třetí:)
Hezký den E

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama