Encefalitida - léčba, rekonvalescence

3
1.8.21 15:08

encefalitida rada

Dobrý den, chtěl bych se zeptat žena dostala cca před 3 týdny klíště nyní ke konci týdne dostala horečky bolest hlavy jeli sme okamžitě do nemocnice, potvrdila se encefalitida. Chtěl bych se zeptat jak dlouho trvá rekonvalescence a za jak dlouho pouští z nemocnice, popřípadne jestli je lepší být s ní doma po propuštění z nemocnice. vím že je to různé ale chtěl bych to vědět aspoň něco jsem z toho hodně špatný děkuji moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
182
1.8.21 16:09

Já jsem měla encefalitidu před pár lety a pořád mám následky… Ono dost záleží na průběhu někomu nic není a brzy se vrátí k normálu a jiný s tím musí žít do konce životaa… takze spíš uvidíš až ji pustí z nemocnice jak na tom bude ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32556
1.8.21 16:12

Myslela jsem, ze encefalitida je do tydne. Drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
1.8.21 16:13

Ted už je to tedy zbytečná rada, ale jinak je nejlepší se nechat naočkovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
1.8.21 16:32

Encefalitida je zrádná mrcha. Vůbec se nedá odhadnout, jak se to vyvine. Očkujeme se celá rodina pravidelně. Držím palce ať to žena zvládne co nejlépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
1.8.21 18:34
@Enli píše:
Já jsem měla encefalitidu před pár lety a pořád mám následky… Ono dost záleží na průběhu někomu nic není a brzy se vrátí k normálu a jiný s tím musí žít do konce životaa… takze spíš uvidíš až ji pustí z nemocnice jak na tom bude ;)

@Enli a jak dlouhá byla vaše hospitalizace a jaký byl Váš průběh? Děkuji moc za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.21 18:55

Mel tatka. V nemocnici asi tyden a pak asi pul roku polehaval doma. I 15 minut sezeni v kresle ho unavilo tak, ze si musel jit zase lehnout. Od te doby nesmi na slunce bez cepice i v dubnu a mnoho dalsich pravidel do konce zivota. Nemuze nikam chodit, v 18 hodin uz se parkuje na gauc, je neustale unaveny. Spi i 14 hodin denne. Uz je to asi 15 let.

• Citovat
  • Nahlásit
182
1.8.21 20:00

Nebyla jsem hospitalizována přišlo se na to až zpětně po prodělání kdy začali neurologické potíže… Nebyla jsem pak rok schopna se plnohodnotně postarat o syna pořád jsem spala bylo mi slabo motala se mi hlava nejhorší byla ta únava od které nešlo si nijak pomoct :) teď po třech letech bych řekla že se to konečně vrací k normálu ale jsou lepší a horší dny… Každopádně je to běh na dlouhou trať a základ je ten odpočinek nic jiného na to není :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
1.8.21 20:37

Děkuji moc všem za odpověďi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu