Endokrinolog Kladno

125
12.4.06 15:04

Endokrinolog Kladno

Potřebovala bych poradit dobrou endokrinologii v Kladně. Bydlím tu teprve 2 roky a od praktického doktora jsem dostala doporučení na endokrinologii. A nevím kam mám jít. Řekněte mi, kde máte dobré zkušenosti. Děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
880
12.4.06 15:47

Ahoj jsem taky z Kladna.Chodím k Dr Rosovi je to kousek od nemocnice je opravdu dobrý.
 Binky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
860
12.4.06 17:02

ahoj lendulko,
já chodila k dr. Plešingerové do nemocnice, byla hodná, ale nevím, jestli tam ještě funguje.

Radka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
532
12.4.06 21:39

Ahoj, ten dr. Rosa je fakt dobrej. Chodí tam mamka. Já k němu taky dřívějc chodila.

Datez

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty