Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Potřebovala bych poradit dobrou endokrinologii v Kladně. Bydlím tu teprve 2 roky a od praktického doktora jsem dostala doporučení na endokrinologii. A nevím kam mám jít. Řekněte mi, kde máte dobré zkušenosti. Děkuji.
Ahoj jsem taky z Kladna.Chodím k Dr Rosovi je to kousek od nemocnice je opravdu dobrý.
Binky
ahoj lendulko,
já chodila k dr. Plešingerové do nemocnice, byla hodná, ale nevím, jestli tam ještě funguje.
Radka
Ahoj, ten dr. Rosa je fakt dobrej. Chodí tam mamka. Já k němu taky dřívějc chodila.
Datez