Reklama

Endokrynní disruptory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenicka.filipova
Povídálka 18 příspěvků 30.12.17 21:09
Endokrinní disruptory

Ahojte mamky. Našla jsem na youtube super přednášku jednoho doktora o endokrinních disruptorech. Možná to zní složitě a nepochopitelně ale samy se podívejte jak jsme ničeni zvenku všemi těmi nebezpečnými látkami apod. 8o 8o 8o

https://www.youtube.com/watch?…

Lenička :*

Příspěvek upraven 31.12.17 v 11:06

Reklama

Reakce:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 30.12.17 21:35

Zkouknu 8o

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 30.12.17 22:06

@lenicka.filipova Pěkně prosím oprav si to, endokrinní je přejaté slovo, proto se píše s měkkým i.

Conulka
Závislačka 3754 příspěvků 30.12.17 22:18

Možná nejsem objektivní, tím, že jsem toto kdysi studovala, ale přesto mi to přijde jako by tady někdo objevil Ameriku…?

To že se v přírodním prostředí vyskytují vinou člověka látky ovlivňující hormonální rovnováhu organismů je jako nějaká novota? To je stará vesta ale takovéhle přednášky vznikají hlavně kvůli mladým studentům, kteří toto studují, aby věděli jak přírodní prostředí co nejvíce chránit.
Ujistím Vás, že sice to není nic pěkného, ale globální oteplování, islámský stát a třeba Donald Trump jsou mnohem větší hrozby :mavam: :mavam:

lenicka.filipova
Povídálka 18 příspěvků 31.12.17 11:07
@zoy píše:
@lenicka.filipova Pěkně prosím oprav si to, endokrinní je přejaté slovo, proto se píše s měkkým i.

hotovo díky :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >