Endokrynní disruptory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenicka.filipova
Povídálka 18 příspěvků 30.12.17 21:09
Endokrinní disruptory

Ahojte mamky. Našla jsem na youtube super přednášku jednoho doktora o endokrinních disruptorech. Možná to zní složitě a nepochopitelně ale samy se podívejte jak jsme ničeni zvenku všemi těmi nebezpečnými látkami apod. 8o 8o 8o

https://www.youtube.com/watch?…

Lenička :*

Příspěvek upraven 31.12.17 v 11:06

Reakce:
Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 30.12.17 21:35

Zkouknu 8o

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 30.12.17 22:06

@lenicka.filipova Pěkně prosím oprav si to, endokrinní je přejaté slovo, proto se píše s měkkým i.

Conulka
Závislačka 3757 příspěvků 30.12.17 22:18

Možná nejsem objektivní, tím, že jsem toto kdysi studovala, ale přesto mi to přijde jako by tady někdo objevil Ameriku…?

To že se v přírodním prostředí vyskytují vinou člověka látky ovlivňující hormonální rovnováhu organismů je jako nějaká novota? To je stará vesta ale takovéhle přednášky vznikají hlavně kvůli mladým studentům, kteří toto studují, aby věděli jak přírodní prostředí co nejvíce chránit.
Ujistím Vás, že sice to není nic pěkného, ale globální oteplování, islámský stát a třeba Donald Trump jsou mnohem větší hrozby :mavam: :mavam:

lenicka.filipova
Povídálka 18 příspěvků 31.12.17 11:07
@zoy píše:
@lenicka.filipova Pěkně prosím oprav si to, endokrinní je přejaté slovo, proto se píše s měkkým i.

hotovo díky :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >