Energetický nápoj v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 12:16
Energetický nápoj v těhotenství

Ahoj holky chtěla bych se zeptat. Vím že uz tohle někde bylo ale chtěla bych se zeptat když jste cca 3 týdny těhotná a dáte si energetický nápoj můžete potratit? Vím ze energetický nápoj nemůžete v těhotenství ale kamarádka mi rekla ze můžete potrápit když vypijete jeden energetický nápoj. Děkuji za odpovědi :mavam:

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21693 příspěvků 23.07.19 12:20

Nepotratíš po vypití jednoho en. nápoje. Ani po 3. Ale není to dobré pro dítě

Čičorečka
Závislačka 2666 příspěvků 23.07.19 12:27

A kamarádka ti to jak podložila? To si někde přečetla, nebo si to tipla?

Wotta
Povídálka 13 příspěvků 23.07.19 12:29
@pikola píše:
Nepotratíš po vypití jednoho en. nápoje. Ani po 3. Ale není to dobré pro dítě

Jen upřesním není to dobré pro nikoho natož pro těhule :think:

PeťulíJ
Kecalka 336 příspěvků 23.07.19 12:29

Nepila jsem energeťáky ani před těhotenstvím a nepiju je ani teď. Pro mrňouse to určitě není dobré. Na internetu k tomu najdeš spousta článků atd. :)

Petula306
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 23.07.19 12:34

Prosím Tě, a která z obsažených látek by měla způsobit potrat? Je v něm hodně kofeinu, cukru a asi chemie. Já jím docela zdravě ale ty blbý energeťáky jsou závislost. Pila jsem je v těhotenství a piju je i teď když kojím. Dítě vypadá ok, nestěžuje si. Já ale jím při kojení úplně všechno a nepozoruju ani zvýšenou prdivost mrňouse ;) v těhotenství jsem jedla dokonce i plísňové sýry.. jediný z čeho jsem měla divný pocit byl tatarák, ten jsem tedy nejedla. Já nevím, kam lidi pořád na tyhle fámy chodí :nevim: pak je tu hromada ustrašenek, které by nejraději žily jen že vzduchu, protože někde slyšely…

lany2
Kecalka 210 příspěvků 23.07.19 12:59

Neznam jediny duvod proc by tehotna zena mela pit energetak! Takze asi tak… :roll:

mau-mau
Závislačka 4277 příspěvků 23.07.19 13:15

Potrat to nezpůsobí, ale dobrý to není ani pro ty, co těhotné nejsou. Já sama mám problém se vzdát sushi, to jsem tedy jako těhotná měla. Nejím hermelin a tatarák a tam mě to trochu mrzí, ale není to taková vášeň jako sushi :mrgreen: Ale divím se, že ten energeťák vůbec někomu chutná :nevim: Je v tom kofein a spousta cukru a kdoví co ještě navíc. :nevim: Koukni na net spíš než se ptát této kamarádky ;)

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 23.07.19 13:23

@Petula306 ze mas zdrave dítě, neznamená, ze jde o prospěšnou potravinj

Russet
Neúnavná pisatelka 18005 příspěvků 23.07.19 13:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla bych se zeptat. Vím že uz tohle někde bylo ale chtěla bych se zeptat když jste cca 3 týdny těhotná a dáte si energetický nápoj můžete potratit? Vím ze energetický nápoj nemůžete v těhotenství ale kamarádka mi rekla ze můžete potrápit když vypijete jeden energetický nápoj. Děkuji za odpovědi :mavam:

Potrat to nezpůsobí, ale neni nutné to pít, ne? Na žízeň je nejlepší voda, a jestli jsi unavená, radši si lehni. Žadné zbytečné dopování kofeinem a cukrem.

S.Berankinová
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 23.07.19 13:54

Nepotratíš, ale je to hnus fialovej i pro netěhotný :poblion: Nejsem žádná bioeko, trpím obezitou, ale tohle bych teda nikdy nepolkla.

NinaU.
Kecalka 403 příspěvků 23.07.19 14:37

Nepotratis, stejně jako se nic nestane když si občas dáš v létě na zahrádce malé pivo. Ale rozhodně bych z toho nedělala pravidlo.

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 23.07.19 17:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla bych se zeptat. Vím že uz tohle někde bylo ale chtěla bych se zeptat když jste cca 3 týdny těhotná a dáte si energetický nápoj můžete potratit? Vím ze energetický nápoj nemůžete v těhotenství ale kamarádka mi rekla ze můžete potrápit když vypijete jeden energetický nápoj. Děkuji za odpovědi :mavam:

Ty už v třetím týdnu víš, že jsi těhotná? IVF? Jinak energiťáky jsou chemická prasárna, pokud potřebuješ nabít, dej si radši maté a oslaď si to medem.

Váš příspěvek
Reklama