Co je to? Utz

46
22.7.19 21:15

Co je to? Utz

Ahoj holky, dnes jsem byla na ultrazvuku mimčo v pohodě vše ok ale paní dr. mi dala takovou fotku :D nevíte někdo co to může být? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2768
22.7.19 21:32

Že by mimino :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15900
22.7.19 21:37

@Aneta009 Vzhledem k tomu, že fotky se dávají při těhotenství, tak asi mimino. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3725
22.7.19 21:47

To jsou teda chytry odpovedi :roll: :zed:… ja bohuzel nevim, nepoznam to, ale snad se najde nekdo, kdo bude chytrejsi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
554
22.7.19 21:51

Který týden? Jestli je to začátek, připomíná mi objekt uprostřed miminko jakoby zepředu… Ale je fakt, že to není úplně dobře čitelná fotka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
22.7.19 21:53
@lenina píše:
Který týden? Jestli je to začátek, připomíná mi objekt uprostřed miminko jakoby zepředu… Ale je fakt, že to není úplně dobře čitelná fotka…

Právě že už 25tt a dr. Mi nic neřekla já se ani ve spěchu nezeptala 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
554
22.7.19 21:54

@Aneta009 hmm, tak to jsem fakt neodhadla… :? :lol:
Asi bych příště fotku vzala s sebou a poprosila paní doktorku o popis, že v tom fakt nic nevidím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5656
22.7.19 21:55

Mohlo by to být bříško a nějaké vnitřnosti :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
22.7.19 21:57

@lenina no asi jo :D jelikož jsem fakt zvědavá co by to mohlo být 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
554
22.7.19 21:59

@pajulinkaa bříško nebo mozek mě potom napadlo taky, ale stejně je to zvláštní fotka na památku… :lol: Mně se Dr. snaží vždycky dávat co nejhezčí pohled (na obličej, profil atd.).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15900
22.7.19 22:02
@darekp píše:
To jsou teda chytry odpovedi :roll: :zed:… ja bohuzel nevim, nepoznam to, ale snad se najde nekdo, kdo bude chytrejsi :D

Tak ptala ses co to je? :) Kdybys napsala, že nevíš pohlaví, tak bych napsala, že podle téhle fotky to snad ani poznat není. Připomíná mně to fotky od kamarádky, která nechtěla sdělit pohlaví. Tak jí doktorka vždycky vytiskla takovou fotku, kde to vidět nebylo. Aby se babičky podívaly, ale nic neviděly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3725
22.7.19 22:10
@P4ja píše:
Tak ptala ses co to je? :) Kdybys napsala, že nevíš pohlaví, tak bych napsala, že podle téhle fotky to snad ani poznat není. Připomíná mně to fotky od kamarádky, která nechtěla sdělit pohlaví. Tak jí doktorka vždycky vytiskla takovou fotku, kde to vidět nebylo. Aby se babičky podívaly, ale nic neviděly.

Ja jsem se na nic neptala, nejsem zakladatelka diskuze :lol: a zakladatelka se opravdu ptala, co to je, ne ve smyslu pohlavi, ale co na tom ultrazvuku vlastne je, jaka cast miminka, to je snad jasny, ze na ty fotce je mimino :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
22.7.19 22:20

Je skoda, ze tam není moc dobre vidět kostrč miminka, u chlapců bývá trosku více ohnuta dopredu a nahoru :think: spis tipuju holčičku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama