Nostíko ErgoBaby Adapt x KiBi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evilkaxy
Nováček 5 příspěvků 20.02.18 11:50
ErgoBaby Adapt x KiBi

Ahoj, rozhoduji se mezi nosítky ErgoBaby Adapt a Kibi. Vím, že každému sedne něco jiného, takže mi jde spíš o postřehy štíhlých a drobných maminek. u Erga se mi moc líbí bederní pás, že zpevní z obou stran. U KiBi mi zas přijde, že lépe padne dítěti. Mám 15 měsíčního klučíka a nosit budu spíš příležitostně, ale i půlhodinové nošení se mi ozývá v zádech. Měla jsem možnost zkusit manducu, ale zdá se mi, že je teď malému tak akorát a za pár měsíců by mohla už být malá a hlavně bederní pás jsem dotáhla co to šlo a stejně jsem měla pocit, že ještě centimetříček bych potřebovala, aby nesjížděl na boky. U Erga bych se sjíždění nebála, ale zas mi přijde poměrně polstrované a v létě v tom musí být dost teplo dítěti. :think:

Reakce:

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 20.02.18 11:58

Mam kibi a je supeer :palec:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8093 příspěvků 20.02.18 12:12

Z těchto dvou určitě Kibi, Manduca by mu byla za chvíli malá, ta je tak do cca 18m +/- a Adapt není zcela doporučován jako ergo nositko, pokud jsi na FB přidej se do skupiny Nosíme děti, holky poradí. My třeba máme nosítko MartyS a jsme zcela spokojení, syn téměř 15m a vydrží do 3 let :-)

Martina84
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 20.02.18 12:34

My mame kibi od 5m. Ted je dceri 13m, ještě občas nosím. Jsem vysoká, štíhlá, nosí i manžel a krásně se přizpusobí. Ještě se mi líbí Tula, ale už nebudu další pořizovat. Jsme s nim moc spokojení :palec:

Teniska7
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 20.02.18 13:16

Adapt pro 15 mesicniho urcite ne. Mam 9ti mesicniho a vidim to tak jeste na tri mesice maximalne. Mame verzi cool air mesh coz je na to leto super ale urcite by vam bylo uz male.

Evilkaxy
Nováček 5 příspěvků 20.02.18 13:35

Tula se mi taky líbí, ale typ toddler by byl ještě velký. Malej je drobnější, má teď kolem 10kg. Nicméně za půl roku nechci pořizovat zas větší. Takže pokud by mu teď Ergo sedělo zhruba jako Manduca, tak by to na dlouho taky nebylo. Tak to vypadá, že vyhraje KiBi :-)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8093 příspěvků 20.02.18 13:40

@Evilkaxy já bych poradila zkusit ještě i další pokud máš možnost. Nám třeba Kibi absolutně nesedlo :-)

Evilkaxy
Nováček 5 příspěvků 20.02.18 15:29

No právě moc možnost zkoušet nemám. Známá měla k zapůjčení jen Manducu a tu budeme brzy vracet, protože ji bude sama majitelka potřebovat. Proto se snažím na dálku vytipovat něco co by mohlo nejvíce sedět, a to jak mě, manželovi tak i malému. V nejhorším pošlu do světa. Mám doma šátek, ale ten mi nevyhovuje, že trvá než navážu. Teď prckovi rostou stoličky, takže se mu zhoršilo i noční nadýmání a zapůjčená Manduca mi teď zachraňuje noc co noc záda, protože v ruce se už brouček safra pronese.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8093 příspěvků 20.02.18 15:32

@Evilkaxy a nemáte v okolí Regio skupinku s nošením. Podívej se na tom Facebooku, holky určitě poradí a spousta holek co šije nosítka má možnost zapůjčení třeba na 14 dní za pár stovek. Já mám v okolí hned 3 regioskupinky a bývají ve většině větších měst, ale dnes už i na menších :-)

Miselka89
Kecalka 222 příspěvků 20.02.18 15:36

Kibi je super :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >