Jaké ergo nosítko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kokoska17
Kecalka 162 příspěvků 30.01.18 18:06
Jaké ergo nositko

Ahoj holky, potrebuju poradit. Kibi / Tula / Rischino nebo jiné nositko co doporučujete. Mám jedno vybrané a je jen do 1,5 roku. A je lepší šatkový či látkový? :nevim:

Nejnovější recenze z kategorie Nosítka

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9103 příspěvků 30.01.18 18:13

Ahoj, mne nejlépe seděla manduca, ale chce to zkusit sama na sobě.

Kokoska17
Kecalka 162 příspěvků 30.01.18 18:15

@Tichošlápek od Manducy jsem už od více lidi odrazovana, ale určitě ji zkusím..třeba mi taky nejvíce sedne

neonqa
Kecalka 222 příspěvků 30.01.18 18:18

Já měla Kibi a byla jsem spokojená je až do 20kilo.

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 30.01.18 18:23

Nejlépe si najít nějakou regionální skupinku a vyzkoušet různá nosítka, maminky bývají vstřícné a většinou půjčí i na pár dnů. Jinak my máme Kokona a Fidellu fly tai.

Soňa Zacharová
Závislačka 3355 příspěvků 30.01.18 18:33

@Kokoska17 Mám jak Manducu i Kibi. Za mě Manduca je dobrá tak max do 9kg pak už je to nepohodlné. Kibi je nejlepší co jsem zatím měla z nosítek. Zkoušela jsem Tulu, ErgoBaby a x dalších.

Fiialka
Ukecaná baba ;) 2103 příspěvků 30.01.18 18:34

Zkoušela jsem manducu, kokon a monilu. Monilu za mě naprosto nej

Netopirek
Echt Kelišová 7554 příspěvků 30.01.18 18:39

Manduka, kibi, kokon, Magionmi nesedli. Ale MoniLu super. Teď dělají už i rostoucí tak musím najít šátek z kterého si ho nechám ušít :mrgreen:

LucsynkaR
Kelišová 7316 příspěvků 8 inzerátů 30.01.18 19:02

Mám Madame googoo a je skvělý :palec: ušitý přesně podle mýho výběru a suprově mi padne.. :palec: až z něj malá vyroste, bude mi líto ho prodat :(

Pavlina.Vesela
Kecalka 127 příspěvků 30.01.18 20:35

Kibi jsem měla. Bylo mi pohodlné do cca 10 kg dítěte. Pak už na delší pochod moc ne. Přesedlala jsem na Aloe :srdce: :srdce: :srdce: a je to moje láska. Ale určitě ať už se rozhodnete pro jakékoliv nejdřív zkuste. Každému sedne jiné. ;)

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1567 příspěvků 31.01.18 07:13

Rostoucí Andala, vydrží dlouho a je super pohodlné!

MamaLili
Povídálka 16 příspěvků 31.01.18 13:15

Také zjišťuji, jak nosítko by bylo dobré pro mimi od narození. A zatím je mi doporučeno nosítko Storchenwiege. Maminky, které s ním mají zkušenosti si jej chválí. Takže mám také dilema :D

Kokoska17
Kecalka 162 příspěvků 31.01.18 18:51

@MamaLili Já prave zatím dostávám nejlepší ohlasy na nosítka ze šátku, prý pohodlnější pro obě strany, tak koukám i po slovenských jako Rischino či zumbuca :dance: :nevim:

MamaLili
Povídálka 16 příspěvků 31.01.18 19:55

@Kokoska17 No práávě :D Momentálně brouzdám po internetu zmateně jak lesní včela a zjišťuju, čtu a zvažuju, co bude nejlepší. Ve finále je asi stejně bezkonkurenční šátek, se kterým bych se však musela nejdříve naučit :D

Kokoska17
Kecalka 162 příspěvků 01.02.18 08:50

@MamaLili já prave satek používala od narození, ale ted už jak jsme větší tak se ohlizim po nositkach. Tak jsem se rozhodla pro Andalu je až do 3 let ale taky se muže od narozeni, takže ted shanim z jakého šátku si ho nechám usit chci nějakou pecku najít :? :D jinak se neboj, se šátkem se naucis raz dva :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Reklama