Reklama

Ergonomické nosítko Patapum

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2373 příspěvků 05.07.11 20:20
Ergonomické nosítko Patapum

Ahoj maminky,
koupila jsem ergo nosítko patapum a chtěla bych se zeptat, jestli ho některá používáte, tak jaké s ním máte zkušenosti. A taky by mě zajímalo, proč musím začít s nošením až v pěti měsících ( v návodu u nosítka je dokonce napsáno až v šesti měs. ). Naši prcci mají teprve čtyři měsíce a například malá už nechce být v kočáře, páč nevidí ven. A tak samozřejmě po chvíli řve :lol: . Kolikrát mi nezbyde nic jiného, než ji vzít do náruče. Malý zatím kočár snáší dobře, ale očekávám každým dnem cirkus i od něj. To pak pořídíme druhé nosítko :zed: .
Děkuji za odpovědi.

Reklama

Reakce:

Boudice23
Extra třída :D 14873 příspěvků 05.07.11 22:12

Já si myslím, že tam berou ty měsíce podle toho jak mimi drží hlavičku, v ergu by se mělo nosit až když drží pevně hlavičku.
Já s nosítkem budu teprve začínat, pořizuji si tohle:
http://www.odmaminky.cz/…ou-cenu-100/
Malá mi taky občas řve, protože ještě nesedí a chce vidět ven. Tak si myslím, že s nosítkem to bude jiný kafe :palec: :palec:

AnastazieB
Echt Kelišová 8324 příspěvků 06.07.11 09:06

Cipisku pokud se ti tam děti vejdou, dokážou dost roztáhnout nožičky, dokážou sami držet hlavičku a mají jí tam dost podepřenou, tak je tam hlidně dej :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >