Ergonomické nosítko Patapum

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2391 příspěvků 05.07.11 20:20
Ergonomické nosítko Patapum

Ahoj maminky,
koupila jsem ergo nosítko patapum a chtěla bych se zeptat, jestli ho některá používáte, tak jaké s ním máte zkušenosti. A taky by mě zajímalo, proč musím začít s nošením až v pěti měsících ( v návodu u nosítka je dokonce napsáno až v šesti měs. ). Naši prcci mají teprve čtyři měsíce a například malá už nechce být v kočáře, páč nevidí ven. A tak samozřejmě po chvíli řve :lol: . Kolikrát mi nezbyde nic jiného, než ji vzít do náruče. Malý zatím kočár snáší dobře, ale očekávám každým dnem cirkus i od něj. To pak pořídíme druhé nosítko :zed: .
Děkuji za odpovědi.

Reakce:
Boudice23
Extra třída :D 14873 příspěvků 05.07.11 22:12

Já si myslím, že tam berou ty měsíce podle toho jak mimi drží hlavičku, v ergu by se mělo nosit až když drží pevně hlavičku.
Já s nosítkem budu teprve začínat, pořizuji si tohle:
http://www.odmaminky.cz/…ou-cenu-100/
Malá mi taky občas řve, protože ještě nesedí a chce vidět ven. Tak si myslím, že s nosítkem to bude jiný kafe :palec: :palec:

AnastazieB
Echt Kelišová 8421 příspěvků 06.07.11 09:06

Cipisku pokud se ti tam děti vejdou, dokážou dost roztáhnout nožičky, dokážou sami držet hlavičku a mají jí tam dost podepřenou, tak je tam hlidně dej :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >