Escapelle a žádná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Míla211
Nováček 2 příspěvky 26.01.19 08:56
Escapelle a žádná menstruace

Je možné že jsem těhotná?
Ahoj, ve středu 26. 12. 2018 mi skončila MS na druhý den jsem měla chráněný pohlavní styk ale kondom praskl. Na druhý den jsem užila tabletu Escapelle, užila jsem ji do 12 hodin po pohlavním styku. Cca týden po užití jsem špinila a měla křeče, které trvají do dnes. Ovulaci jsem měla mít 4.1. 2019. Moje MS je momentálně zpožděná o 8 dní. Dělala jsem si TT 4 den zpoždění a byl negativní. Je možné že mi tato pilulka rozhodila cyklus?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 26.01.19 08:58

Ano

rozand
Závislačka 4260 příspěvků 26.01.19 09:46

@Míla211 :roll: Cetlas pribalak? Je to hormonalni smrst, myslis, ze to nehne s cyklem? 8o

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >