Eshop na výbavičku a oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 18:58
Eshop na vybavicku a oblečení

Ahoj vsichni, chtěla bych poradit nejakou stránku ze ktere jste objednavaly vybavicku popripade obleceni pro miminko, do vybavicky pocitam i vybavení postylky, veci ke koupani atd. Je spousta stranek jako feed* nebo mamitat* atd, na kterych jsou veci skoro stejne ale vsude stoji jinak. Nemate tedy nektera zmapovane kde jsou ty veci nejlevnejsi? Moc děkuji za radu, nejak se v tom nedovedu orientovat :roll: :lol:

Reakce:
Kikulele
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 16.07.19 19:14

Ahoj je spousta možnosti. Pokud nejsi náročná a nepotřebuješ věci upne nové, jsou maminky které prodávají krásne věci od narození po velikost třeba 62/68 to mimčo z toho hrozně rychle vyroste, já jsem takhle pár balíčku koupila a byla jsem spokojená, samo jsem koupila i nové, a sempatm to tak dělám pořád některé maminky mají fakt krásně kousky a je mě líto koupit svetřík za 500 když maminka má třeba balík s vecma za 700 a jsou krásné… Ale někdo by si to nekoupil, zalezi jaký máš rozpočet. Kupuji i nové znackove, ale projíždí koukám po balickach když mě. Něco padne do oka tak ho koupím.

Uživatel je onlinestinga
Echt Kelišová 8446 příspěvků 16.07.19 19:21

Tady na bazárku - mix balíky oblečení

Váš příspěvek
Reklama