Klasická vanička nebo Shnuggle vanička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mona841
Kecalka 111 příspěvků 03.07.19 10:27
Klasická vanička nebo Shnuggle vanička

Zdravím,
nemůžu se rozhodnout, jestli koupit na koupání klasickou vaničku nebo Shnuggle vaničku. Zamlouvá se mi ta Shnuggle vanička, nezabere tolik místa. Máte s ní někdo zkušenost? Nějak si nedokážu představit, jak novorozence budu pořádně všude umývat, hlavně zadeček. :oops: celkově, jestli je to pro novorozence dobré, přijde mi, že tam sedí. Na pár videí jsem koukala, ale vše to bylo o dětech, které už drží hlavičku a jsou větší. Není na mytí lepší klasická vanička? Moc děkuji za názory a zkušenosti. :hug:

Reakce:
BublinaL
Stálice 87 příspěvků 03.07.19 10:39

Za mě Shnuggle super věc! Máme malou koupelnu takže jsme malého koupali v jídelně na stole. Neumím si představit tahat těžkou vaničku plnou vody. Umývání bylo v pohodě. Zadeček jsem myla až na konec až jsem ho brala z vody ven. A úplně tam nesedí. Spíš je v takovém klubíčku. Ze začátku když ještě nedrží hlavičku tak to chce hodně přidržovat. Ale u nás bylo fakt největší výhodou to jak je malá a stačí málo vody. Každému podle mě vyhovovat nemusí.

Čupííto
Ukecaná baba ;) 2279 příspěvků 03.07.19 11:00

No pro novorozence za me hruza. Byla tam uplne zkroucena. Az ted ve 3,5 mesicich tam sedi tak nejak normalne. Ale stejne, poradne ji v tom umejt je za me dost nepohodlny pro obe… Co je super ze je fakt skladna, zabere malo mista, da se dobre prenaset a setri vodu. No a vypada pekne. :mrgreen: Za ty prachy uz bych ji ale nekupovala. :nevim:

iamlenka
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 03.07.19 11:12

Za mě Shnuggle :palec: Když byl syn miminko tak se ve vaničce bal a plakal. Pak jsem pořídila kyblík a jak si koupání užíval ;)

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 834 příspěvků 03.07.19 11:15

Prvni jsem mela Ikea, i nejake lehatko a nic moc. Ted jsem poridila Shnuggle a pohoda uz od novorozence a koupe tatinek:-) nevyhoda je, ze v 11 mesicich z ni nechce a ve vetsi se ji nelibi:-) normalne ji mame ve vanr polozenou, ze zacatku na prebalovaku.

P4ja
Extra třída :D 10124 příspěvků 03.07.19 11:17

Mám zkušenost. Že začátku jsem se bála jí do toho prosadit, tak jsme napustili víc vody a umyli naležato. Mydlila jsem vždycky bokem.

Pak mě manžel ukecal na klasickou vaničku a to bylo o ničem, protože z ní neviděla a brečela, tak jsme se vrátili ke Schnuggle a teď v roce tam už řadí.

Za mě super stabilní, skladné, lehké, dobře se převáží, pokud potřebuješ. Není potřeba tolik vody a mám volné obě ruce. Fungovalo to na prdíky, protože má dítko potopené i bříško. A obecně je teplejší nez vanička s lehatkem. Dá se použít i ven jako bazének. A klidně můžeš umývat v kuchyni, ložnici.

Nevýhody vidím jen na začátku, kdy to chce trochu cviku a nejlíp ještě jedny ruce. A nejlíp když už drží hlavičku. A cena je taky vyšší no :(

Uživatel je onlineocean.mama
Kecalka 297 příspěvků 03.07.19 11:42

Mame Schnuggle a spokojenost. Kdyz se mi nechtelo ji tahat, dala jsem do drezu a napustila. Malymu se moc libi, byl v ni od zacatku a to mel lehce pres dve kila. Ted je mu 9 mes a uz si v ni stoupa, tak se bohuzel musime poohlidnout po jiny variante. Ale koupila bych znovu.

P4ja
Extra třída :D 10124 příspěvků 03.07.19 11:50
@ocean.mama píše:
Mame Schnuggle a spokojenost. Kdyz se mi nechtelo ji tahat, dala jsem do drezu a napustila. Malymu se moc libi, byl v ni od zacatku a to mel lehce pres dve kila. Ted je mu 9 mes a uz si v ni stoupa, tak se bohuzel musime poohlidnout po jiny variante. Ale koupila bych znovu.

My už nic jiného kupovat nebudeme. Malou v pohodě vysprchuju ve sprchovém koutě. Ve dvou to jde v pohodě, a když jsem sama, tak jí posadim na ručník.

Uživatel je onlineocean.mama
Kecalka 297 příspěvků 03.07.19 12:07

@P4ja to je pravda ;) on pekne sedi tak mu muzu i napustit trochu vody do velke vany

Váš příspěvek
Reklama