E-shop pro pánskou módu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alisa30
Kecalka 168 příspěvků 09.03.18 17:05
Eshop pro pánskou módu

Ahoj chystáme se v práci založit e-shop. Jsme společnost zabývající se výrobou a prodejem pánské módy (obleky, separátní saka, kalhoty, jeansy, svetry, doplňky). V současné době máme jednu kamenou prodejnu v rámci obchodního centra v Ostravě.

Já e-shopy využívám při nákupu granulí a konzerv pro naši kočko-psí smečku (5 zvířátek), nebo jsem dřív nakupovávala pro výtvarný kroužek po netu.

Uvažujeme o e-shopu s výdejnou na naší značkové prodejně (výdejna by fungovala jen pro Ostravu a okolí. Do jiných lokalit bychom posílali balíčkem, to už mám nacvičené) Myslíte, že takový e-shop pro prodejnu spánskou módou má smysl a budoucnost? Díky moc za reakce.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rána pro feťačku Katku: Vyhodili ji z metadonového programu, teď opět fetuje a žebrá

Život nejslavnější české narkomanky Kateřiny Bradáčové (41), kterou znáte z... číst dále >

Rodiště Rytmuse zažívá obří sjezd Romů! Důvodem je léčitel připomínající Ježíše

Do slovenských Piešťan, odkud pochází známý raper Rytmus, už několik dní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Reklama