ESPIRO CITY

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rozinka
Závislačka 3610 příspěvků 03.03.09 19:42
ESPIRO CITY

Máte někdo zkušenosti
http://www.petto.cz/shop/?…

Reakce:
farska
Vesmírná mluvilka 30260 příspěvků 03.03.09 19:58

ahoj :lol: :lol: :lol:

Jojo,mela jsem golfac od stejneho vy\robce a byla jsem moc moc spokojena…

A tyhle golfky vypadaji perfektne,jen jsou jaksi…PRILIS TEZKE…na to,ze to jsou golfky?! 8O

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 03.03.09 21:00

Má je kámoška - je spokojená, projedou docela obstojně i pohodovějšími lesními cestami. Mně ale taky připadají moc těžké. Původně jsem uvažovala o golfkách (jiných) taky kolem 11 kg, když jsem je ale zkusila zvednout i s dítětem, rychle jsem vycouvala. Nakonec jsem koupila Cam Portofino, ale zase jsem musela ustoupit v některých jiných požadavcích. Záleží, co s nimi budeš podnikat :D

Rozinka
Závislačka 3610 příspěvků 03.03.09 21:13

Já ty golfky naštěstí nikam tahat nemusím. Tyhle Espira se mi moc líbí, splňují snad skoro vše co hledám, a to už jsem toho prohlédla opravdu spoustu!!

• U nás je důležité aby byl dobrý výhled a dítko sedělo skoro rovně (jak je to u těhle golfek?)
  • jediné co se mi nelíbí, je ten síťovaný košík na nákupy,myslím, že se brzo roztrhne nebo vytahá
  • a mám strach z těch beranů u golfek, měla jsem teď sporťák a to byla jiná ,tohohle se opravdu bojím
vood
Nováček 7 příspěvků 26.03.09 19:39

Tyhle golfky jsou super. Váha je cenou za to, že jde o pevný a bytelný kočárek s velkými koly a veškerou výbavou. Dá se používat místo sporťáku, což není u těh nejlehčích golfek běžné. Pro dítě je pohodlný (i pro děti do 1 roku - to také není u golfek běžné) a dá se s ním vyrazit i do terénu. Za ty peníze je to velmi dobrý kočárek. Navíc na něj ještě nebyla žádná reklamace a že jsme jich prodali :D

P.S.: Golfky jsou golfky právě kvůli tomuto typu rukojeti. Opravdu není čeho se bát. Košík je poměrně velký, běžně se košíky dělají menší proto, že majité pak kočárky přetěžují těžkými nákupy apod - následně dochází k poškození kočárků. Toto obecně platí pro všechny kočárky. Veškeré kočárky Baby Design a Espiro (stejný výrobce) jsou ale hodně odolné.

Pokud si pořizujete golfky hlavně kvůli váze (např. kvůli cestování MHD), koukněte na kočárek Espiro Magic - jsou moc pěkné a také mají madlo a nánožník, jsou polstrované a polohovatelné. Váha je 8 kg, což už je velmi málo na kočárek do denního provozu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >