JANÉ ENERGY 2009

2724
27.2.09 09:47

JANÉ ENERGY 2009

Ahoj všem, chtěla jsem se zeptat, zda jste již některá někde neviděla barvičky Jané Energy 2009 (active a utopia). Budu ráda za každý odkázek nebo rovnou fotku. Díky moc 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2047
27.2.09 10:09
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6069
27.2.09 10:12

ahoj Márty,

taky si je chcti koupit - tady je odkaz na Handy stránky - barvičku budou ale až od června:
http://www.handypraha.cz/…-detail.html

Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.09 10:14

Jen tak mimo hlavní cíl diskuse:

Tak odkazy na korbičky mi u prodejců přijdou velmi provokující, jelikož když si ji někde(kdekoli) objednáte, sdělí vám, že se korbičky samotné prodávat nebudou a nikdo neví, jestli vlastně vůbec někdy v r. 2009 ano. (Termín mám v červenci, i v té době se to zdá prý jako problém).

To jen, aby se některé maminky, kterým se líbí barvička kolekce 2009 na korbičce, nedivily… jistě nejsem jediná, kdo si chce koupit JEN korbičku. Objednáte-li si celý komplet, pak není problém! A úplně nejhorší je, když si vyberete barvičku korby, která je jen u korbiček (bohužel moje vysněná Lagoon), tak to asi abych přenášela do listopadu že)

Pardon, ale mě to hrozně štve a vzteká, když něco k prodeji nemám, tak to nenabízím, nebo se pletu???
kdyžtak to přeskočte, to jen takové echo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
27.2.09 10:33

Jejda, já myslela barvy všech Jane kočárku. Tak jsem to poptetla, musím číst pečlivěji.
Zuzko , no to se ti nedivim. To májí teda systém :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
27.2.09 10:43

KYKOUŠKU v pohodě :P Ony ty kočárky budou vypydat asi podobně ne?

FISH , jsem na tyhle stránky taky narazila. Škoda, že tam nejsou vyfocený celý…jestli budou spíš černo-červený nebo červeno-černý…ale stejně se mi nejvíc líbily barvy 2007, byly takový veselý. Já se třeba zamilovala do toho modro-oranžovýho. Nemůžu ho sehnat v dobrym stavu a za slušnou cenu ani v bazaru (natrefila jsem jen na jeden a panibyla ze Slovenska a doprava by vyšla na 20 Euro :roll: )…jakou barvičku plánuješ ty?

Zuzi , viď, mě by taky vždycky kleplo. Takhle jsem si objednávala Energy (druhýho favorita - červeno-zelený) a z obchodu mi odpověděi, že už kočárek nemají a ani ho mít nebudou…TAK PROČ HO MAJÍ V NABÍDCE???? :evil: …prostě ten samej případ akorát u starší kolekce - gr!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2475
27.2.09 10:57

Márty, a co ten červenej?
http://www.nej-kocarky.cz/…energy-2008/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.09 10:58

Márty a ty hledáš Energy v té modrooranžové barvičce???

jo holky k vzteku toje… a hlavně k pláči… jenže nenadělám nic :-( jen čekat. Ale tak co, přinejhorším z porodnice sednu na Pendolino do Prahy si vyzvednout korbičku :-D
Já ji prostě chci… (určitě mi rozumíte, prostě přes to vlak nejede :-D)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
27.2.09 11:09

ANLEI , ahojda :wink: No, uvidíme, červená je taky docela hezká, ale není to prostě TA barvička. Chtěla bych ty košárky vidět v klidu naživo (zahlídla jsem je vždycky někde v nákupáku u jinejch mamin), tak třeba dneska přemluvim taťku, abychom zajeli do Handy…

ZUZI , naprosto tě chápu s „posledlostí“ ohledně barvy :P :P :P Jo, jo, chtěla bych ty modro-oranžový, jenže už se nevyráběj a tatínek mi řek, že mám golfky koupit nový, protože je budem užívat asi nejdýl, tak ať je na ně zíruka…což u těhle nehrozí :? Takže na výběr v barvách moc nemám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2475
27.2.09 11:13
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
27.2.09 11:16

ANLEI , já ho viděla…hned bych do něj šla, ale táta mi to zatrhl… :? Nemá tu záruku no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2475
27.2.09 11:17

http://www.mimibazar.sk/foto.php?…
ale to tak kdybyste tam měly cestu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2475
27.2.09 11:20

Nojo,pani píše se zárukou ale ta už jí propadla :evil: hledala jsem i na aukru a nikde nic :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
27.2.09 11:24

Právě nikde nic, snad vác na jaře…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.09 11:25

Márty zkus napsat téhle paní:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…
sehnala mi nánožník na Marine v době, kdy to bylo téměř nemožné (nový);-)

jinak tu korbičku má v nabídce dost obchodů, ale dodavatel je Handy, takže když jsem napsala, dozvěděla jsem se to, co v Handy. Logické, ale hnusné. :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama