Inglesina Trip nebo Casualplay Skyline?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucie79
Stálice 52 příspěvků 20.02.09 11:50
Inglesina Trip nebo Casualplay Skyline?

Ahoj, prosím o rady, jestli máte někdo zkušenost s těmito kočárky. Nemůžu se rozhodnout. Mám větší golfáč Loola up od Bébéconfortu, který je supr, ale má 11kg a na popojíždění a cestování sháním nějaké opravdu lehoučké golfky,ale s polohováním,syn má teprve 9 měsíců.Díky moc za rady!!! :D Lucka

ještě přidám odkazy
http://www.spuntik.cz/…olfove-hole/

http://www.spuntik.cz/…olfove-hole/

Jak maminky hodnotí Inglesina Trip

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Meduza
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 20.02.09 12:40

Ahoj Lucko,
já mám Inglesinu Trip. Vybrala jsem si jí podle toho, že už mám podruhé Inglesinu Zippy, což je podle mě nejlepší kočárek na světě, ale na cestování a tak docela těžký, takže do auta a na dovolenou jsme vybrali lehčí Trip.
Výhody: vysoká rukojeť, nemusíš se hrbit, stříška má i jakous sluneční clonu, díky které tam svítí míň sluníčka, polohování nožiček (ale než jsem na to přišla :lol: ), lehké skládání.
Nevýhoda: Nevím, jak u jiných obyč golfek, ale oproti Zippy se mu hůř při zatížení (myslím s dítětem) otáčejí kolečka. Ne při jízdě, ale když se třeba s kočárkem zastavím, pak se chci rozjet a kolečka nejsou úplně na rovno, tak se blbě narovnávají a musím dost zabrat. To je ale jediná nevýhoda a možná jsem jen rozmazlená od Zippáče.
Pán v obchodu mi říkal, že je kočárek kvalitní, ale opravdu dělaný na dovolené a tak, prostě nejlevnější model, takže třeba některá místa jsou držena umělohmotnýma páskama, košík je slabý atd., ale přijde mi, že vydržel už docela dost. Máme ho skoro rok a je pořád krásný. Nejezdíme s ním denně, ale dostal zabrat na dovolené a vydržel i horší terén, takže já bych ho spíš doporučila!
Případné další dotazy na něj ráda zodpovím.

M.

terik
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 20.02.09 12:49

Ahoj,

ani jeden kocar nemam, ale vsimla jsem si u maminek jezdicich kolem me, ze Casualplay ma vseobecne velmi kratkou operku zad, takze treba v roce a pul ma dite hlavu nad operadlem.

Inglesina miva naopak dost dlouhe operadlo. Mam golfky expresso (coz je maly lehky kocar) a lehne si do nej i tri lete dite. Predpokladam ze trip bude mit operku podobnou.

Terik

Lucie79
Stálice 52 příspěvků 20.02.09 12:52

Děkuji moc za reakce. Já jsem právě menší postavy, necelých 160 cm, tak myslíte, že ten Trip bude pro mě v pohodě? Díky :D

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 20.02.09 16:47

Ahoj Lucie,

mam Tripa sice necelych 14 dni, ale naprosta spokojenost…Vy­birala jsem osobne, vse jsem zkousela a porovnavala. Jen ten Casualplay jsem nikde nevidela, takze srovnani nemam.

Ja mam 164cm, coz neni takovy rozdil, a vyska rukojeti je v pohode. Jsou lehke, takze na naklopeni to nevadi, ze jsou vys. Navic pak muze jezdit i manzel a nebude ohnutej. Klara ma rok (8,5kg) a vejde se mi do nich i s fusakem. Koukala jsem prave na dlouha zada. Prodlouzena striska je prima. Na Fusak pouzivam nanoznik z velkeho X-landera a pohoda.

Jedina nevyhoda, co jsem zatim objevila je, ze aretace prednich kolecek moc nejde udelat nohou, musela bych mit desne spicaty boty. Takze vetsinou delam ruco, ale aretovala jsem snad jen dvakrat… a obcas si kopnu do kolecek, preci jen jsou to golface a rukojet jde hodne primo nahoru.....

Mam barvu bordo (vinova - Lavagna) a cerny ram - vypada to super…

Lucie79
Stálice 52 příspěvků 20.02.09 17:58

Děkuji za info, to aretování by mi určitě nevadilo, jsem zvyklá jezdit prakticky pořád bez zaaretovaných koleček. Jde mi hlavně o to, aby byl kočárek fakt lehký, ale přitom i pohodlný pro dítě. Těm údajům o váze se na netu nedá až tolik věřit. Myslíte, že je reálný vzít kočár i s dítětem do schodů? Malý má teď devět kilo 8O Díky moc za postřehy :) Lucka

terik
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 20.02.09 18:41

Opet ja…

zalezi na tom z kolika schodu, ale ja inglesiny (udavanych 7 kg) taham s dvanactikilovou slecnou docela casto a neni to pro me problem. Tim, ze to je pidikocar se to i lip nese. Jinak nejsem rambo, jsem celkove drobnejsi a lidi nechapou, proc ten kocar taham bez pomoci, ale fakt to neni extra namahave. Samozrejme pri trech poschodich ti da do tela kazdy kocar, ale s tripem to vidim realne…

Terik

Lucie79
Stálice 52 příspěvků 20.02.09 19:17

díky, my bydlíme jen v prvním patře, bohužel se s kočárem nevejdu do výtahu :evil: a třeba tu loolu i se synem neutáhnu :? , tak doufám, že s lehčím kočárem to snad půjde, a že bych se vešla i do výtahu, tak v to už ani nedoufám :? možná jedině se zappem, ale ty nemaj polohování, tak mi na ně syn přijde ještě moc malý …

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 20.02.09 20:26

Lucko, myslim, ze Tripa uneses, golface se daji pekne chytit..... a mozna projde i ten vytah, jsou fakt malicky - oproti sportaku X-lander :wink: ja si je koupila hlavne do auta, kdyz jedu nakoupit nebo na plavco a pak do MHD nebo k doktorum,prave kvuli malym vytahum a pripadne schodum…

Jo, ten kosik je fakt tenouckej, nevim jakou ma nosnost, ale ja tam dam malou termosku s ptim a pak jen rukavice apod. Nebo pidinakup, ale To Klara musi sedet. Kdyz lezi, tak se do nej skoro neda dostat…

Lucie79
Stálice 52 příspěvků 20.02.09 20:39

košík mi taky vadit nebude, kočárek bych právě chtěla hlavně do MHD, ne na nákupy. musím ho ještě omrknout naživo, ale vzhledem k vašim kladným ohlasům je trip asi dobrá volba 8)

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 20.02.09 20:41

Lucko a ktera barva se ti libi? Kde budes kupovat? Ja koukala na netu a videla jsem i tisicikorunove rozdily.....

Lucie79
Stálice 52 příspěvků 20.02.09 20:48

viděla jsem na mimibazaru prodávat starší kolekci za super ceny, tak o tom uvažuji. http://www.mimibazar.cz/foto.php?… ta tyrkysová zrovna nevypadá špatně. z nové kolekce se mi líbí ta béžovo-žlutá. myslíte, že je rozdíl v těch kolekcích jen v barvách? nebo ta nová kolekce má nějaké vychytávky? díky :-)

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 20.02.09 21:35

Rekla bych ze 2007 a 2008 jsou az na barvy stejne, 2006 nema ksilt…

My jsme jeste meli v cene krom drzak na piti - plastenku, To tady nepisou…alůe da se pouzit jakykoliv univerzal.....

Me se ta tyrkysova moc nelibi…ale to proto ze mam Rubino a jsem zamilovana :wink: Ale cena je :P

Lucie79
Stálice 52 příspěvků 20.02.09 21:40

já tu barvu rubino nemůžu nikde najít, to je letošní kolekce? já bych chtěla na léto spíše nějaký světlý, loolu mám červeno-vínovou a taky se mi moc líbí :D

Lucie79
Stálice 52 příspěvků 20.02.09 21:49

tak už jsem ji našla :D je moc hezká. já bych brala na léto ale něco světlejšího. uvidím, ještě se chci na kočárek podívat v obchodě, než ho koupím. tak snad nebudu zklamaná, už se mi nechce vybírat :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >