Euforie, plačtivost, podrážděnost v těhu

16
18.1.13 13:10

Euforie,plačtivost,podrážděnost v těhu

Ahoj holky, jak jste na tom v těhu vy co se týká hormonů a výkyv nálad…rozčilují vás partneři, děti nebo věčné otázky typu : jak ti je a kdy už to bude… rozpláče vás lehce film nebo máte pocit že jste nejšťastnější na světě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9454
18.1.13 13:13

Jo ja rvala aji u reklam :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5158
18.1.13 13:15

Otázky typu co to bude a kdy to bude mě nechávají chladnou, ale jinak bych teď sama se sebou žít nechtěla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
18.1.13 13:17

@clarisek já řvala snad u všeho, u zpráv, u večerníčku, nedejbože film.. a nejhorší, že mi to zůstalo i 2 roky po porodu.. teď už je to naštěstí good, ale jsem nějak citlivější, než jsem bývala… :mrgreen: jinak mě se nikdo neptal, jak mi je, tak nwm :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20554
18.1.13 13:22

Joooo…to byl masakr..největší psycho bylo v těhotenství s dvojčaty..chudák chlap se na mně špatně podíval a ods.al to za všechno a všechny… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
18.1.13 13:24

I mě rozbrečí reklamy, zprávy a i popřání hodně zdravíčka do nového roku… na druhou stranu jsem asi i nějaká nervózní, lehce mě všechno vytočí, ale to je možná už velkým bříškem a tím jak jsem nemotorná, věčně něčím pocintaná a když se oblékám tak o tom ani nemluvě :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3408
18.1.13 13:26

Tak to se mám na co těšit, jak to tak čtu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
18.1.13 13:30
@prcekniky píše:
Tak to se mám na co těšit, jak to tak čtu :lol:

Neboj není to tak hrozný :lol: ale někdy bych raději byla chlap, protože ty nic neřeší a jsou pořád na pohodu..teda do doby než je někde píchne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3408
18.1.13 13:35
@clarisek píše:
Neboj není to tak hrozný :lol: ale někdy bych raději byla chlap, protože ty nic neřeší a jsou pořád na pohodu..teda do doby než je někde píchne

Taky jsem si vždycky říkala, že jako chlap bych měla spoustu věcí jednodušších, ale mít doma těhotnou ženu asi taky není úplná…sranda :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
18.1.13 14:43

@prcekniky Tak to máš asi pravdu, mít doma těhulku mají někteří za trest. Moje drahá polovička první trimestr prožíval se mnou a to tak, že když byl doma, bylo mu permanentně špatně…jako kdyby byl taky v tom :mrgreen:… druhý trimestr byl celkem v pohodě u nás obou… třetí už si snad zvykl, že ho taky bolí záda tak jako mě, pálí žáha…atd. no ale nezeptala jsem se ho jestli se mu taky nalívají prsa :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3408
19.1.13 11:42
@clarisek píše:
@prcekniky Tak to máš asi pravdu, mít doma těhulku mají někteří za trest. Moje drahá polovička první trimestr prožíval se mnou a to tak, že když byl doma, bylo mu permanentně špatně…jako kdyby byl taky v tom :mrgreen:… druhý trimestr byl celkem v pohodě u nás obou… třetí už si snad zvykl, že ho taky bolí záda tak jako mě, pálí žáha…atd. no ale nezeptala jsem se ho jestli se mu taky nalívají prsa :lol:

A co poslíčky a porodní bolesti? To měl taky? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Spajee
8.2.13 09:02

Ahoj, Tak mě taky kolikrát rozbrečí i reklama na psí granule („Jéé oni toho pejska mají tak rádi, to je úžasný…“ :-D ) Nejhorší ale je, když začnu řvát jen tak. Bez důvodu. Do toho se strašně snadno vytočím, stačí, aby si ze mě přítel trošku utahoval (tak jak to dělával vždycky a já byla vděčná, že je zodpovědný za legraci doma)… Když přijde naštvanej z práce, padne na mě taková depka, že se radši zavřu do koupelny, dokud se nevybrečím… Jsem asi fakt na zabití. :zed: Ale můj chlap je úžasnej, když je potřeba, jenom mě obejme, pohladí, já se vybrečím, on mi řekne, že jsem stejně úžasná, jak to zvládám, a že už se na to naše miminko hrozně těší… a mně je hned o něco líp :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.2.13 09:18

No já začla brečet když mi máma nezavolala at jí přijdu naproti na autobus, jsem těhulka a nepracuju. Nějak se mě to straštně dotklo a máma koukala jsem blázen :mrgreen: pak jsem se začala v zápětí smát :D. No a včerejší telefonát s babičkou dopadl tak že jsem na ní vyjela jen že se mě zeptala proč mě nikdo jako těhotnou ani na ÚP nezaměstná. To těhotěnství pěkně semnou mává a to jsem v 17tt :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
16
16.11.13 11:43

dotaz

Ahojte holky poradí mi někdo co mám dělat, tohleto je teda smršt hormonů. nedávno jsme se vzali a už bych se nejradši rozvedla, stači když jenom kouknu na manžela a už mě totálně točí a to ještě ani nemluví, máme podezření na dvě děti, ale tohleto je teda mazec, nevím jak ty hormony kočírovat, nemá někdo nějaký tip? :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama