Evropské město na výlet letadlem

279
3.4.17 20:54

Evropské město na výlet letadlem

Ahoj,
Chtěla bych někam letět na prodloužený víkend s 5 letou dcerou…
Asi v září nebo v říjnu…
Někam po Evropě, ne moc daleko.
Ale nic moc mě nenapadá… třeba Benátky a tam ostrov sklářů, ale to nevím jak by ji bavilo.
Myslela jsem na Itálii nebo třeba Slovensko.
Podmínkou je jen letět a ne moc dlouho… ;)
Budu ráda za každý cestovatelský tip… :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

39718
3.4.17 20:57

Se 4,5 letým jsem byla na týdenní dovolené v Paříži a pak na prodlouženém víkendu v Římě. Ale od mala kluka zvykám na cestovani po památkách

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48813
3.4.17 21:06

Kdyz tak premyslim, co by bavilo mou petiletou, asi bych ji vzala do Londyna. Projet se lodi po Temzi, na obrim kole London Eye a naprosto fantasticka muzea s detskymi expozicemi - Natural history, technicke, namorni, vse zdarma, tam by se vyblbla.
Ale ja teda zatim vyckavam, mam pocit, ze tech mist, kde se vyblbne, je zatim hafo i u nas a cenove treba s tim Londynem nesrovnatelne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2077
3.4.17 21:07

@Efkaaa nevím, co je ne moc dlouho, ale krom Benátek mně napadla Barcelona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
3.4.17 21:23

Ještě mě napadá Vídeň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42327
3.4.17 22:00

@Efkaaa Já bych klidně uvažovala o té Barceloně, je tam nádherné akvárium, kde by se dcerce určitě líbilo, moře.. plus můžete doplnit památkami, je toho tam hafo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 22:01

Paris, Rim, Budapest, Florencie, Milan, Barča, Madrid, Lisboa, Palermo.. vzdycky s appkou Hot Deals a zkoumanim ruznych terminu top ceny. Cervenec letime Benatky za 2500 i s ditetem 6 dni, v zari Palermo 4tis dohro take 6 dni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 22:01

Za nás (já a 5let syn) doporučuji Nice :srdce: strávili jsme tam docela dlouhý čas (několik měsíců) a byli jsme při každé návštěvě moc spokojeni. Pláž, muzea, dětská hřiště, parky, zoo, procházky, kavárny, trhy, počasí.. proste milujeme Nice :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
3.4.17 22:08

S dětmi mě napadá Paříž, Londýn, ale i Vídeň, Berlín, Janov. Byli jsme s dětmi takhle v Paříži a opravdu si to užily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
3.4.17 22:15

Amsterdam

Tam jste za pár ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.17 22:19

Byli jsme s dětmi v Římě (děti ve věku 4, 6 a 9) a moc jsme si to užily. Už máme seznam na další výlety. Paříž, Londýn, Barcelona, Budapešť, Berlín, Gdaňsk…

• Nahlásit
  • Citovat
1175
3.4.17 22:59

...

Bohužel města na západ a jih od nás jsou už plná čmoudů. Jsou neskutečně drzý a dělají bordel. A nikdy nevíte, kdy vytáhnou samopal, nebo odpálej nálož. Určitě bych tam s malým dítětem nejel. Zajeďte si do Prahy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39718
3.4.17 23:01
@Tecumseh píše:
Bohužel města na západ a jih od nás jsou už plná čmoudů. Jsou neskutečně drzý a dělají bordel. A nikdy nevíte, kdy vytáhnou samopal, nebo odpálej nálož. Určitě bych tam s malým dítětem nejel. Zajeďte si do Prahy.

Hlavně, že města na vychod jsou bezpečná :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42327
3.4.17 23:19
@Tecumseh píše:
Bohužel města na západ a jih od nás jsou už plná čmoudů. Jsou neskutečně drzý a dělají bordel. A nikdy nevíte, kdy vytáhnou samopal, nebo odpálej nálož. Určitě bych tam s malým dítětem nejel. Zajeďte si do Prahy.

ano, tam se stoprocentně nic nestane :palec: 8o :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1567
3.4.17 23:36

Atény, tj. asi 2,5 hodiny letu, Paphos, krásné město s historií a navíc u moře, teď ideální na koupání, není tam ještě tak šílený vedro. Tj. asi 3 hodiny letu. Nebo nějakej jinej ostrov. Já lítam celkem často a dávám přednost méně turisticky profláknutým městům.
Záleží na prefencích. Nebo si zaleťte do Francie či Holandska, pučte si loď a uvidíte více měst a pěkných míst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama