Ex se ,,cpe,, za manželem

Anonymní
18.4.16 17:11

Ex se ,,cpe,, za manželem

Ahojky. Chtěla bych se spíše vypsat a přečíst si názory někoho nezaujatého.
Manžel má z prvního manželství dítě. Rozvedli se když bylo ještě maličké, protože ona nastoupila ještě na mateřské na půl úvazku do nějaké hospůdky a tam jí nějací chytráci valili do hlavy, že by si měla najít někoho staršího atd. Jsou s manželem od sebe o dva roky, on je tedy o ty dva starší než ona. No a dopadlo to tak, že se mu začala tahat s jinýma. Takže se rozvedli. Po dvou měsících manžel poznal mě, po roce si mě vzal, po dalším jsem otěhotněla a dneska nám tu běhá skoro dvouleté batolátko. Ona taky začala žít s chlapem, pořídili si také dítě, jenomže jim to neklapalo až se na ní vykašlal. A tím to začalo. Do té doby po manželovi nikdy nic nechtěla, kromě toho, že si bral jejich dítě a to ho jen rychle předala a šla. Nijak tedy kontakt s manželem nevyhledávala. Ani když třeba se manžel nabídl, že zajde s dítětem k doktorovi nebo tak tak to odmítala, že není třeba, že ona zajde. A celkově i chováním na něj bývala dost nepříjemná často a jednu dobu dělala i docela zle.
Tak a k jádru věci.
Jak už jim to s přítelem moc neklapalo, nějakou dobu dokonce začali žít odděleně se se mnou strašně začala kamarádit. Sama od sebe mi začala psát, povídat si, probírat děti. No co říkám si asi chce ať jsou přátelské vztahy, jsou tam i děti tak proč ne. Po čase mi sama od sebe začala psát i soukromé věci, jako o vztahu s tím jejím a tak. Bylo jí jasné, že to řeknu manželovi, takže si myslím, že to dělala pro to. Pak se tak nějak začala ptát na naše manželství. Tak jsem jí napsala po pravdě, že u nás pohoda. Pak z ničeho nic si mě zablokovala a už se neozvala. Za to začala psát mému manželovi. Když jí psal, že chce dítě na víkend, tak mu líčila jak jede na ten víkend za rodinou, že tu nikoho nemá a potřebuje pomoct. Pak zase jiné věci. Pak ochotně začala manželovi dítě vodit sama k nám domů ač celé ty roky pro něj docházel manžel k ní před dům. Když ví, že si tchyně bere naše ven tak už se k nim cpe. Teď když jsme měli jejich dítko u nás tak si ho chtěla vyzvednout tchyně, že si ho ještě nechá u sebe na noc. Tak manžel jí to psal, že si ho vezme ještě babička, ale kdyžtak aŤ mu píše na fb, protože on má rozbitý mobil a já s naším jedu na celý den pryč takže tu bude bez telefonu. A ejhle tchyně přišla a hádejte s kým za zadkem. Ano s ní. Jakmile se dozvěděla, že já budu pryč tak jí hned volala zda může jít s ní a pak si vymyslela, že by potřebovala aby jí šla pomoct s nákupem tak proto. A pak zase najednou zda by manžel mohl vyzvednout jejich dítě z družiny, že si pro něj pak k nám příjde. Na tom by nebylo nic divného, ale nikdy to nežádala ani když dítě bylo malé, ani ve školce a teď v první třídě poprvé. A takových věcí bylo víc, ale to už by fakt vydalo na román. Prostě se snaží vyhledávat co nejvíc možností vidět se s manželem. Navíc já se znám s její sestřenicí a minule jsme šly na kafe a ona mi řekla, že jí exka říkala, jak byla blbá a že toho lituje. Dokonce si i přebarvila vlasy na barvu jakou měla když jí manžel poznal. Ten jí má zatím na praku a jen se směje, ale mě je to nepříjemné. Tak bych ráda věděla co si o tom myslíte? Omlouvám se za dlouhý text, ale potřebovala jsem se vypsat. A prosím o anonym, mám tu dost známých.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5030
18.4.16 17:28

Za 1) text mi přijde plný dost nepodstatných informací. K čemu je tam nappsáno, že jsou od sebe o dva roky? Nechápu.

Za 2) bych z toho nedělala drama, jim to neklapalo a vám to klape, chlap nemá důvod se k ní vracet

Za 3) pokud Ti tolik vadí její chování, tak bych to řešila přímo s ní a řekla jí, že Ti vadí jak leze za TVÝM chlapem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.4.16 17:39

Na drzovku ho bali. Chlapovi to nemusi dojst ani ked skonci v jej posteli, bude sa trieskat ze to bolo jeho rozhodnutie.

Nemusi sa jej podarit ho zbalit, ale urcite sa jej lahko moze podarit rozhnevat vas dvoch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5910
18.4.16 17:43
@Bábi Zlopočasná píše:
Na drzovku ho bali. Chlapovi to nemusi dojst ani ked skonci v jej posteli, bude sa trieskat ze to bolo jeho rozhodnutie.Nemusi sa jej podarit ho zbalit, ale urcite sa jej lahko moze podarit rozhnevat vas dvoch.

souhlas, být tebou, jsem v pozoru!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2687
18.4.16 17:49

Copak najednou neduverujete svym muzum, prece neni nesvepravny a kdyz nebude chtit, tak se nenecha svest. To jste prece tvrdili v dnesni jine diskuzi. Jo pockat on je tu rozdil, ono slo vlastne o zeny a tady je rec o muzich. :mrgreen:

Ale srandy stranou, naprosto to chapu, neni to prijemny a urcite si trochu hlidat toho sveho, ale zadny zarlivy sceny. Spis ji zesmesnit apod. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10911
18.4.16 17:51

@vertunka tipla bych, že bez těch nepodstatnych detailů by tu bylo x výkřiků, jak zakladatelka ukradla rodině tatínka :)

Jinak souhlasím s verzí exner na lovu. Tady bohužel nepomůže nic než spolehnout se na zdravý rozum manžela. Můžeš být nepříjemná na ex i na tchýni (já bych asi byla), ale ti hlavní je na něm.
Relativně účinné může být dělat si z ní legraci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34602
18.4.16 18:10
@Knihomyš píše:Relativně účinné může být dělat si z ní legraci.

To je dvousečná zbraň, posmívat se matce jeho dítěte. Může to v něm vyvolat pocit, že ji musí bránit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
18.4.16 18:15

No, neco se ji asi honi hlavou a mozna to na nej zkousi. Nic, z toho, co pises, mi neni divne krome toho, ze si te zablokovala a nemluvi s tebou, ale s nim ano.
Ja bych si otevrene promluvila s nim, ze je ti tohle neprijemne a at si s ni vymezi pravidla, do bytu vam pro dite lozit nemusi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.16 18:20

Tak v pozoru jsem určitě. Na jednu stranu nemůžu říct nic, protože tam jde o jejich dítě. Předání, vrácení, informace…Jako to je v pořádku i kdyby ob den volala a informovala manžela o známkách ve škole atd. jako jo to dobrý, ale ona kdy může tak vyhledá záminku mi teď přijít až před práh a nejlépe když nejsem doma. Zatím ty záminky hledá přes dítě, ale kde mám jistotu, že za týden manžela nepozve na kafe taky se záminkou dítěte nebo co může zkusit za měsíc když opět nebudu doma. Nevím no asi to zatím budu muset řešit tak, že dveře jí budu chodit otvírat pouze já to jí to možná trošku znepříjemní. Ale když doma nebudu tak nevím no. A ty její citovky jak je na vše sama a nemá jí kdo pomoct mi také nepřidávají na náladě. Třeba s tchyní si o tom promluvit nemůžu, protože když to řeknu takto tak ony dvě jsou spolu jedna prd-l. A nebo když se nedávno dozvěděla, že manžel má nějaké zdravotní potíže tak hned mu psala co mu je a jakto, že je má a jakou bude mít léčbu atd a ať se brzo uzdraví atd. Najednou má strašný zájem. A nejvíc mě dostalo jak jejich dítko bylo nastydlé tak strašně psala manželovi ať si ted jejich nebere, aby to naše nechytlo, že by chudáček bylo zbytečně nemocné a používala ty největší možné zdrobněliny jeho jména. Přitom kdysi nám tu jejich nacpala i s horečkama a bylo jí jedno, že v té době bylo naše dvouměsíční miminko nebo později, že to naše bylo zrovna po nemoci a chytlo to zase a když chtěl manžel posunout kvůli nemoci jejich společného termín tak dělala zle. No řeknu to takhle nervy na ní mám pěkné. Že se nestydí. Ona ho odkopne kvůli jiného a on když má novou rodinu a spokojené manželství tak dělá tohle

• Citovat
  • Nahlásit
18.4.16 18:31

Jej teraz musi strasne zalezat na dobre vasho dietata, lebo cesta k detnemu chlapovi je vzdy cez tie deti. Pokial teda chlapovi na detoch zalezi. Poznam dvoch, co by sa z fleku rozvadzali, ale nemaju ziadnu milenku, ktora by motivovala, a nechcu odist od deti, a tak znasaju megery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25477
18.4.16 19:01

@Knihomyš ale vůbec ne, naopak já bych byla velmi milá :)

mmch exce holt pozdě došlo, že udělala chybu, tak se jí snaží napravit…
zakladatelka snad ví koho si vzala a svýmu muži věří, takže by měla bejt v klidu…
jestli má chlap rozum, tak exktka je akorát tak trapná 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2870
18.4.16 19:01

Tak jako tak, dobrý mi přijde, že dítě z toho získá víc péče a zájmu otce :palec:. A manžel snad ví co dělá a co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25477
18.4.16 19:02
@Scarabeuss píše:
Copak najednou neduverujete svym muzum, prece neni nesvepravny a kdyz nebude chtit, tak se nenecha svest. To jste prece tvrdili v dnesni jine diskuzi. Jo pockat on je tu rozdil, ono slo vlastne o zeny a tady je rec o muzich. :mrgreen:

není tu rozdíl, já svýmu muži věřim stejně jako on věří mě, takže já bych byla v naprostém klidu 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.16 19:32

Tak jako nějak se jí vysmívat nebo ztrapňovat jí nebudu. Shodila bych tím akorát sebe. Nevím co dělat. Na jednu stranu tomu nemůžu jen přihlížet, aby ona měla pocit, že se jí to daří? Ale zase ze sebe nebudu dělat hysterku a ječet po ní ať mi neleze za chlapem. Prostě mám ale pocit, že tohle je jenom začátek. Mám z ní strašně špatný pocit. Zatím co v tuhle chvíli můžu dělat je když budu doma otvírat jí já, když se přicpe ke tchyni, která si bere naše ven tak prostě jít taky a trošku jí to její hraní,,na hodnou tetu,, svou přítomností znepříjemnit, ale jinak nevím. Když nebudu doma nic ovlivnit nemůžu a taky nemůžu být vždy manželovi u zadku. Jemu věřím, ale jí ne. Teď jí má na praku, ale co já vím co se může v budoucnu takto stát, teda spíše kam až ona může zajít…

• Citovat
  • Nahlásit
25477
18.4.16 19:35

A co bys chtělqa dělat, věř mi nejlíp jí dostaneš tim, že právě nebudeš dělat nic a budeš v těžký pohodě…mmch sama píšeš že manželovi věříš, tak mu proboha věř!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat