Exotická dovolená v květnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ninca91
Stálice 97 příspěvků 22.01.17 15:11
Exotická dovolená v květnu

Ahojky :mavam: je tu někdo kdo nám může poradit nějaký konkrétní hotel v exotice? Hledám dovolenou na květen. Jediné co nás omezuje jsou finance máme 1500€ na osobu a chtěli bychom 12-14dní s all inklusive někde v exotice.

Už pár dní prohledávám internet, zaujala mě např. Kuba, Dom. republika i Sri lanka, ale nebranime se ničemu. Co mě odrazuje, jsou některe negativní recenze.

Tak třeba tu má někdo osobní zkušenost a může poradit ;) :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29053 příspěvků 22.01.17 15:12
@Ninca91 píše:
Ahojky :mavam: je tu někdo kdo nám může poradit nějaký konkrétní hotel v exotice? Hledám dovolenou na květen. Jediné co nás omezuje jsou finance máme 1500€ na osobu a chtěli bychom 12-14dní s all inklusive někde v exotice.

Už pár dní prohledávám internet, zaujala mě např. Kuba, Dom. republika i Sri lanka, ale nebranime se ničemu. Co mě odrazuje, jsou některe negativní recenze.

Tak třeba tu má někdo osobní zkušenost a může poradit ;) :think:

přes německé CK s prstem v nose. Ještě Vám zbyde.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33814 příspěvků 22.01.17 15:13

@Burj Chalifa :palec:

Ninca91
Stálice 97 příspěvků 22.01.17 15:15

@Burj Chalifa nejde o německé CK. Spíš mi jde přímo o tip na Hotel, některe fotky jsou krasne finančně vyborne, ale recenze jsou hrozne, když už dám tolik penež chtěla bych aby bylo aspo'ń vše funkční. Pokud mi rozumite :nevim:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29053 příspěvků 22.01.17 15:19
@Ninca91 píše:
@Burj Chalifa nejde o německé CK. Spíš mi jde přímo o tip na Hotel, některe fotky jsou krasne finančně vyborne, ale recenze jsou hrozne, když už dám tolik penež chtěla bych aby bylo aspo'ń vše funkční. Pokud mi rozumite :nevim:

pokud byste netrvali na AI, tak jeden tip na stoprocentní romantickou exotiku bych měla. Česká cestovka ve vlastním penzionu na Bali.
www.aquatravel.cz
Mrkni na resort Selang, je to nádhera. A výlety za hubičku.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33814 příspěvků 22.01.17 15:21
@Burj Chalifa píše:
pokud byste netrvali na AI, tak jeden tip na stoprocentní romantickou exotiku bych měla. Česká cestovka ve vlastním penzionu na Bali.
www.aquatravel.cz
Mrkni na resort Selang, je to nádhera. A výlety za hubičku.

s dovolením jsem si to uložila zní to lákavě ;)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29053 příspěvků 22.01.17 15:23
@Denisa76 píše:
s dovolením jsem si to uložila zní to lákavě ;)

počkej, až uvidíš ty fotky
http://aquatravel.cz/…tel-na-bali/

kettkav
Kecalka 140 příspěvků 22.01.17 15:25

@Ninca91 My byli přes německou TUI v Dominikánské republice v Punta Cana v hotelu Riu Naiboa. Moc se nám tam líbilo.

Ninca91
Stálice 97 příspěvků 22.01.17 15:25

@Burj Chalifa To vy padá zajímavě, a vy jste tam byli? Podle fotek a popise je tam sice bazen, ale žádná pláž, nebo??

Každopádně děkuji za každou radu!! :srdce: :srdce: :kytka:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29053 příspěvků 22.01.17 15:32
@Ninca91 píše:
@Burj Chalifa To vy padá zajímavě, a vy jste tam byli? Podle fotek a popise je tam sice bazen, ale žádná pláž, nebo??Každopádně děkuji za každou radu!! :srdce: :srdce: :kytka:

na pláž si sejdeš romantickou stezkou k moři. Koupání, šnorchlování, pro odvážlivce i ponor s doprovodem k podmořskému vraku. Neboj, je mělce. Je to rodinný hotel mimo civilizaci, betonové krabice tam nehledej. Jídlo Ti uvaří kdykoli a cokoli. Výlety nádherné, s místními průvodci, co umí i trochu česky. Takže pokud romantika a zážitky za dobrou cenu, tak toto. Hruškovi jsou rodinná firma, hotýlek v Selangu mají dobře zavedený. jsou tam snad už 15 let.

Ninca91
Stálice 97 příspěvků 22.01.17 15:32
@kettkav píše:
@Ninca91 My byli přes německou TUI v Dominikánské republice v Punta Cana v hotelu Riu Naiboa. Moc se nám tam líbilo.

děkuji :srdce:

Ninca91
Stálice 97 příspěvků 22.01.17 15:34

@Burj Chalifa To zní úplně kouzelně :srdce: proberu to s přítelem :) děkuji Ti moc za radu

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29053 příspěvků 22.01.17 15:35
@Ninca91 píše:
@Burj Chalifa To zní úplně kouzelně :srdce: proberu to s přítelem :) děkuji Ti moc za radu

kdyby něco, ráda předám zkušenosti!

KatkaX
Závislačka 3174 příspěvků 22.01.17 15:37

@Burj Chalifa od kolika let si myslíš, že by to zvládlo dítě? Pro malé to asi nebude, když čtu, že jen od letiště je transfer 2-4 hodiny :think:. Jinak já Ti teda neděkuji, protože to se nám, s opravdovými mrňaty nedělá, taková lákadla :cert: :mrgreen:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33814 příspěvků 22.01.17 15:38

@Burj Chalifa to zní opravdu hezky dala jsem si to do záložek a až to bude aktuální tak si zajdu pro radu ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >