Reklama

Letní tábor 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 18.01.17 18:38
Letní tábor 2017

Zkušené maminky, prosím poraďte? Chtěla bych pro syna týdenní tábor. Vybrala jsem si tento:
http://www.tabory.cz/…/scooby-doo/
Máte s nimi nějakou zkušenost? Nebo doporučte prosím jiný tábor?
Děkuji.

Reklama

Reakce:

wevik
Kecalka 269 příspěvků 18.01.17 18:57

Znám tábor na Šumavě - tabory orisek. Je tam spousta druhů s různým zaměřením - koně, čtyřkolky, army, tanec, keramika nebo vše dohromady :)
Dělala jsem tam jeden čas i vedoucí. Mají 7mi a 14ti denní pobyty. Hlavní budova s pokoji pro 2-8dětí cca. Na každém pokoji je i wc a sprcha. V přízemí jídelna, takže denně snídaně, svačiny, obědy a večeře…
Jezdí se i na různé výlety v okolí, doprava je autobusem z Prahy, apod
Je to tam moc fajn. Spát mohou venku ve stanech nebo na penzionu, mají asi 5koní a další zvířátka… z vlastní zkušenosti mohu doporučit - nevím jací jsou momentálně vedoucí, ale vždy to byla super parta :)

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 18.01.17 19:06

A znáte někdo CK TOPINKA?

tini
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 5 inzerátů 18.01.17 19:13

Hele zkus googlit, ja loni cetla o Varvazove neco spatneho, ale litalo to po FB, tak uz nevim presne, nevim ktere turnusy

Ou
Závislačka 4986 příspěvků 18.01.17 19:40

Nejlepší tábory jsou od organizací, které s dětmi pracují i přes rok. Do 30 dětí. A ideálně aby působili tam kde bydlíte, aby se syn případně mohl do daného kroužku/oddílu/spor­tu po prázdninách přidat. Obsahová náplň a nebo materiální vybavení není tak důležité, jako lidi co to dělají. A pokud jde o stabilní partu, ne o najaté brigádníky tak je to vážně lepší.

Anička Mačorka
Nováček 1 příspěvek 08.02.17 16:00
tip

Já mám dobrou zkušenost s CK Sindibád: http://www.sindibad.cz
Moje 15-letá dvojčata s nimi jezdí už 6 let v zimě i v létě.

Renata60
Nováček 3 příspěvky 17.02.17 17:26

Taky si myslím že je lepší organizace, která něco pořádá i přes rok, mé děti mají do teď většinu kamarádů z takového tábora, poté totiž chodili i do kroužku. Jinak je to poměrně riskantní.

jarkanov
Nováček 6 příspěvků 19.03.17 16:53

Není na zařizování táboru ještě brzo? Sice jsem se už dívala, kde by se klukům mohlo líbit, ale na přihlášky mně přijde ještě brzo. Nebo bych si raději měla pospíšit? :nevim:
Zatím jsem pokukovala jen po http://www.volnocasovkysport.cz/tabory
Také vybírám spíše nějaký menší tábor, aby se klukům dopřávalo více pozornosti. Oba v průběhu roku sportují, takže si říkám, že by se jim tohle mohlo líbit. Škoda jen, že mají termíny pouze na začátku léta, ale tak rodinnou dovolenou můžeme udělat až v druhé polovině prázdnin. :)

Kelsey
Hvězda diskuse 44220 příspěvků 19.03.17 17:06

Dcera jede na tabor s krouzkem. Prihlasku musi mit odevzdanou do 15.4.jinak nikam nepojede.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62494 příspěvků 3 inzeráty 19.03.17 17:08

Tak my třeba už máme beznadějně plno…

jarkanov
Nováček 6 příspěvků 27.03.17 11:14

Raději jsme si už k tomu včera sedla a poslala přihlášku, nerada bych potom byla překvapená, že děti nemají žádný tábor, kam by mohli jet.
Děkuji za otevření očí.

denikbaculky
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 05.04.17 14:28

Ahoj, pro CK Topinka jezdím řadu let jako hlavní vedoucí. Můžu potvrdit, že i na lidi v ostatních týmech (každý turnus mívá svůj tým) je spolehnutí. :) Jezdila jsem s nimi i jako dítě. :)

denikbaculky
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 05.04.17 14:32

@tini Jednalo se sice o Varvažov, ale o jiné středisko, které spravuje jiná organizace pořádající tábory :)

NaKloučku
Nováček 1 příspěvek 08.08.17 12:33
Dětský tábor Oříšek

Popisujete tento tábor jak letáček, který jsme dostali ze školy. Také jsem jedna z maminek, která mu podlehla. Naše dítě sem chtělo a tak jsem neváhala. Vzhledem ke zkušenosti z minulého roku jsem mu dala s sebou mobil, takže jsem věděla, v jakém stavu mé dítě je a co se s ním děje. Z aktivit vypsaných na letáčku za 3 dny prošel jen jednou a spíše převažovaly procházky do lesa. Bydlíme na vesnici, takže procházky a les nejsou pro něj nic zajímavého. Hry, které tam hráli jej také nijak zvlášť nezaujaly a navíc se zdá, tak ani nebyly řádně vysvětleny, takže mé dítě vlastně ani nevědělo co má dělat. Z celé organizace na táboře bylo také dost zmatené, pravděpodobně komunikace byla nastavena na starší děti, to moje jde do druhé třídy. Pokaždé co byl na pokoji mi volal, že chce domů a plakal. Vedoucí, který o sobě tvrdil, že má psychologické zázemí mu vyhrožoval, aby nebrečel, když volá domů. Nevím, jak vypadaly budovy, protože nás tam nepustili, nicméně namalované pohlavní orgány na stěnách dětskému táboru minimálně nepřísluší. Po třech dnech jsme si jej vyzvedli s tím, že lidem, kteří vedou tábory se nedá věřit a s tábory jsme navždy skoncovali. Asi z tohoto důvodu na netu nenajdete mnoho komentářů k tomuto táboru.

petra.novakovka
Nováček 4 příspěvky 27.10.17 23:17
Tábory na Moravě

Možná se bude hodit odkaz na tábor na příští rok, kde posíláme naši dceru s jejím bratrancem již čtvrtým rokem.
Velká spokojenost s tábory Morava http://tabory-morava.cz je to malý tábor, avšak prostředí přímo úžasné a vedoucí dávají každý den na fb stránky spousty fotek, tak vidím, jak se dcera má a co děti dělají po celý den. Zatím jezdí na Malého tvůrce, který je výtvarně zaměřený tábor, avšak již přemýšlíme, že ji dáme na Prostě dovolená, kde jsou starší děti a jedou i do Aqualand Moravia na celý den zařádit, nebo na Kuchařský tábor. Synovec však touží po Malém dobrodruhovy. Tak uvidíme příští rok. Jak říkám, můžu jen a jen doporučit. :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama