Reklama

Exotická svatební cesta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fyziowomen
Nováček 7 příspěvků 17.08.18 12:44
Exotická svatební cesta

Ahoj,
máte někdo zkušenost s exotickými líbánky na přelomu prosince/ledna? Chceme více válecí k moři, ale aby ostrov nebyl úplně malinký a dalo se někam zajet na výlet. Prostě nějaký ten ráj na zemi. Zaujal nás Mauricius, Zanzibar nebo Dominikánská republika, i když nevím jak je to tam nyní, četla jsem, že v DR měli problémy s odpadky na pláži? Nechceme jet úplně na nějaký pidi ostrov, kde nic není a obešli bychom ho za hodinu dokola, tam bych se bála ponorky. Byla jste některá u vás na líbánkách přes Vánoce někde v exotice? Co byste mi doporučili? Cenově tak kolem 200 tis. za oba. Díky moc

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 17.08.18 12:47

Tak jak koukám, jak čím dál tím víc lidí jezdí na různá místa ve světě, tak naše líbánky v tomto kontextu … byly skutečně exotické :-)

fyziowomen
Nováček 7 příspěvků 17.08.18 12:49

A kde jste byli? :D my si chceme užít tepla a zažít jednou v životě ráj na zemi, dokud nepřijdou děti, pak už jenom Chorvatsko

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 17.08.18 12:50

@fyziowomen Tam nechceš :-)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10026 příspěvků 17.08.18 12:56

Byli jsme v Dominikánské republice a bylo to perfektní. Pláže čisté, bílé a nekonečné - jak z reklamy :lol: a dalo se prave na výlety ať uz do hlavního města nebo na ostrovy apod. Rozpočet jsme měli podobný jako vy ;) my konkrétně byli v oblasti punta cana hotel now larimar

jula1
Povídálka 28 příspěvků 17.08.18 13:07

My byli s manželem na jaře tedy na Kubě. A byla to paráda. Nebyli jsme jen na jednom válecím místě, ale cestovali po ostrově, ale závěrem jsme byli ve Varaderu a to je to plážové místo :-) a odtamtud se dá vyrážet i na výlety.

salamio
Ukecaná baba ;) 1843 příspěvků 17.08.18 13:10
@fyziowomen píše:
Ahoj,
máte někdo zkušenost s exotickými líbánky na přelomu prosince/ledna? Chceme více válecí k moři, ale aby ostrov nebyl úplně malinký a dalo se někam zajet na výlet. Prostě nějaký ten ráj na zemi. Zaujal nás Mauricius, Zanzibar nebo Dominikánská republika, i když nevím jak je to tam nyní, četla jsem, že v DR měli problémy s odpadky na pláži? Nechceme jet úplně na nějaký pidi ostrov, kde nic není a obešli bychom ho za hodinu dokola, tam bych se bála ponorky. Byla jste některá u vás na líbánkách přes Vánoce někde v exotice? Co byste mi doporučili? Cenově tak kolem 200 tis. za oba. Díky moc

Na líbánkách? 8o

Příspěvek upraven 17.08.18 v 13:28

fyziowomen
Nováček 7 příspěvků 17.08.18 13:15

@salamio proč ten údiv? :D mám tam nějakou hrubku?

bjetuschka
Závislačka 4638 příspěvků 17.08.18 13:25

Mě teda docela láká ten Zanzibar :think: :andel:

Sněžení
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 17.08.18 13:27

pokud někomu stačí pláž, moře a slunce, tak toho má celý pytel

berusa.m
Závislačka 2728 příspěvků 17.08.18 13:28

Na líbánkách snad ponorka nehrozí, ne? Maledivy je moje jasná a jediná volba. Svůj bungalow s vlastním bazénem a pláží. Tam je to romantika jako hrom :srdce:

salamio
Ukecaná baba ;) 1843 příspěvků 17.08.18 13:29
@fyziowomen píše:
@salamio proč ten údiv? :D mám tam nějakou hrubku?

Blbě jsem tam vyznačil, co mě trochu udivilo. Teď už opraveno.

Uživatel je onlinejenny.fields
Generální žvanilka 24716 příspěvků 17.08.18 13:33

Ko samui.
Zanzibar jsme byli a nenadchnul, není moc rozvinutý. TEdy je to 11 let zpět.

fyziowomen
Nováček 7 příspěvků 17.08.18 13:35

@salamio jasný to asi ne, možná jsem to blbě vyjádřila, ale chceme tam trávit i silvestra a jsme oba mladí, takže bychom chtěli začít i nějakou párty…prostě zážitek na celý život, Silvestr někde va karibiku za zvuku latinskoamerických rytmů nebo na Mauriciu

fyziowomen
Nováček 7 příspěvků 17.08.18 13:37

ponorka v tom pravé slova smyslu nám určitě nehrozí :D :D ale prostě nás ten bungalov pro sebe neohromuje

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >