Extra krátký cyklus - pořád MS

Anonymní
23.5.16 12:49

Extra krátký cyklus pořád MS

Ahoj,

chtěla bych se zeptat na radu pro kamarádku. Děti už má, další nechce, brala HA od října, ale kvůli opravdu velkým výkyvům nálad a absolutnímu nezájmu o sex ji zrušila. Problém je že i několik týdnů před tím i po vysazení má opravdu velmi krátké cykly. Příklad MS dostala ve středu, za týden v úterý byla na gynekologii zrušit HA tam jí řekli, že má právě ovulaci z obou vaječníků (i přes HA?) a v pátek už to zase dostala, takhle je to třeba už třetí měsíc a je to dost na palici. Asi se to musí srovnat samo, ale třeba má někdo zkušenosti a poradí něco.
Napadl mě kontryhel, ale ten je spíš na problém s dlouhými cykly nebo spraví i krátké? Nebo nějaká jiná bylinka? Na gyndě jí řekli, že ještě chvíli počkají, zda se to nespraví a pak teprve budou řešit, ale chudák trpí na děsný migrény a ty rozházený hormony jí vážně nedělají dobře. Je mi jí líto, tak třeba někdo poradí :kytka:
PS: anonym, nepotřebuji, aby si to tu někdo spojil dohromady kvůli ní děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
23.5.16 13:57
@Anonymní píše:
Ahoj,chtěla bych se zeptat na radu pro kamarádku. Děti už má, další nechce, brala HA od října, ale kvůli opravdu velkým výkyvům nálad a absolutnímu nezájmu o sex ji zrušila. Problém je že i několik týdnů před tím i po vysazení má opravdu velmi krátké cykly. Příklad MS dostala ve středu, za týden v úterý byla na gynekologii zrušit HA tam jí řekli, že má právě ovulaci z obou vaječníků (i přes HA?) a v pátek už to zase dostala, takhle je to třeba už třetí měsíc a je to dost na palici. Asi se to musí srovnat samo, ale třeba má někdo zkušenosti a poradí něco.
Napadl mě kontryhel, ale ten je spíš na problém s dlouhými cykly nebo spraví i krátké? Nebo nějaká jiná bylinka? Na gyndě jí řekli, že ještě chvíli počkají, zda se to nespraví a pak teprve budou řešit, ale chudák trpí na děsný migrény a ty rozházený hormony jí vážně nedělají dobře. Je mi jí líto, tak třeba někdo poradí :kytka:
PS: anonym, nepotřebuji, aby si to tu někdo spojil dohromady kvůli ní děkuji

ja dyz jem brata kontryhe tak mi udelal denou paseku s ms :pocitac: :pocitac: to uz mi nesm přes prah domu :cert: bud jsem je mela extra dlouho nebo exra kratky al jak jsem to prestala užívat tak byl klasika 31 dni tazke ja bych se tomu nedivila co pissze by to bylo jim ;)

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama