Extra široké nohy. Jaké boty?

6
10.6.21 22:56

Extra široké nohy. Jaké boty?

Zdravím, jdu si pro radu. Syn má velmi širokou nožku a dle uváděných šířek u obuvi mu žádné boty nejsou. Vždy nám tak nějak stačily různé barefoot botky, ale teď jsem nožku přeměřila a už má nožku širokou 8,5cm na 19cm délky. Koukala jsem po zimních barefoot botech, ale našla jsem max šířku 8,2cm. O nějakém doporučovaném nadměrku do šířky ani nemluvím… :( Máte někdo stejný problém? Nebo víte o opravdu širokých botech (zimních)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20773
10.6.21 23:00

Koukni na littleshoes.cz, to se specializujou na extra nožičky a ochotně poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64269
11.6.21 06:37

@novaa za mě fare, jedine boty, co obuje prostřední

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2468
11.6.21 07:05

Dd step byvaji hodne siroke a vetsinou, co jsme kupovali, tak realna sirka byla vetsi, nez uvadena webu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
11.6.21 08:50

Fare bare měl syn teď zimní a byly fajn. Myslím ale, že šíře je uvedena 7,8cm. Chtěla jsem mu koupit na příští rok stejné teď ve slevě, ale raději bych už něco širšího. Ddstep jsou široké, má od nich už několikáté celoročky a spokojenost. Se zimníma zkušenost nemám a právě jsem ddstep zimní na netu našla nejširší těch 8,2cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
11.6.21 10:44

Nejširší, co znám, jsou Fare bare. Ale ty teď sháníš zimní boty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
11.6.21 11:35

Ano, koukala jsem po nich. Protože loni jsem koupila ty Fare bare v letním výprodeji o 800Kč levněji než se prodávaly na podzim. Už jsem minulý týden koupila i holce zimní boty ve výprodeji za polovinu ceny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat