Doporučili byste boty/sandály KEEN?

729
7.6.21 20:01

Doporučili byste boty/sandály KEEN?

Maminky, nosí vaše děti sandálky KEEN? Doporučili byste? Jsem na boty náročná, vždycky vybíráme dlouho, ale letos chci pro syna něco vzdušnějšího, tak hledáme jiné sandále než jsme měli loni.
Díky za recenze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
589
7.6.21 20:07

Za mě určitě ano :D. Kupuji pro syna od batolecích velikostí až po jeho současnou velikost 37. Já je mám v dámském provedení také, a spokojenost. Akorát u Keen je potřeba brát o číslo větší velikost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25105
7.6.21 20:11

Dětem kupují trekové keeny, ale sandály od nich nechci. Vadí mi ten materiál výstelky, vadí mi upevňování na olivku- na boso to není příjemné a dítě s vysokým nártem do té boty ani nenaleze.
Letos má jedno dítě sandály dd step, druhé fare bare.
V předchozích sezónách jsem kupovala hodne protetiku a Santé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19806
7.6.21 20:20

Dětem jsem je kupovala, letos zkouším jiné. Mají velkou nevýhodu, že se do nich snadno dostávají kamínky a nejdou z nich předem v klepat. A pak v nich i malým dětem smrdely nohy. Zase ale jsou to univerzální letní boty, ve kterých jde běhat, vzít je do řeky, na kolo. Takže proč ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
7.6.21 20:23

Kupuji pravidelně řadu keen cnx seacamp, je relativně ohebná a téměř nezničitelná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10886
7.6.21 20:27

Já jsem je letos koupila poprvé a popravdě, jsem z nich na vážkách. Brala jsem je jako kompromis k Barefoot. Dceři dle tabulky vyšla velikost 24,v botě měla místo přes 2 cm. Objednala jsem jí 23,ty jí jsou dobře, jsou krásné měkké a ohebné, podrážka vevnitř sice z gumy(to je ok, většinou stejně oblékám ještě ponožky), ale měkká jako polštářek. Synovi jsem objednala stejný typ v jiné barvě a velikosti 27/27,jsou mu hrozně široké(má ale celkově úzkou nohu) a úplně šíleně tvrdé. Za tu cenu jsem byla fakt zklamaná a koupila mu podobné Loap, které jsou měkké a ohebné a stály 1/4 ceny těch Keenů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10886
7.6.21 20:30

@Svistice ja měla doma troje a všechny měly nahoře suchý zip. Olivkou se daly jen stáhnout kolem nártu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25105
7.6.21 20:35
@Aduš8 píše:
@Svistice ja měla doma troje a všechny měly nahoře suchý zip. Olivkou se daly jen stáhnout kolem nártu.

Já po nich koukala loni a předloni (jak pro děti, tak pro sebe) a měly jen olivku (stejně jako loap) Jestli tam byl suchý zip tak leda pro parádu. Já tam se svým vysokým nártem byla schopna nacpat tak asi čtvrtinu chodidla, dal jsem se nevylezla. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19806

@Aduš8 ty 23 jsou batoleci rada a ta je skutecne mnohem ohebnejsi. Od tech 24 jsou tvrdsi, sle take zavisi na barve podrazky. Jednu dobu jsme meli doma troje nove a kazda byla jinak tvrda. Chuzi to ale docela změkne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5545
@Aduš8 píše:
Já jsem je letos koupila poprvé a popravdě, jsem z nich na vážkách. Brala jsem je jako kompromis k Barefoot. Dceři dle tabulky vyšla velikost 24,v botě měla místo přes 2 cm. Objednala jsem jí 23,ty jí jsou dobře, jsou krásné měkké a ohebné, podrážka vevnitř sice z gumy(to je ok, většinou stejně oblékám ještě ponožky), ale měkká jako polštářek. Synovi jsem objednala stejný typ v jiné barvě a velikosti 27/27,jsou mu hrozně široké(má ale celkově úzkou nohu) a úplně šíleně tvrdé. Za tu cenu jsem byla fakt zklamaná a koupila mu podobné Loap, které jsou měkké a ohebné a stály 1/4 ceny těch Keenů.

A objednala jsi i pro syna řadu cnx? Nemáš pro něj newport? Ty jsou širší a tužší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19806
7.6.21 20:36

@Svistice a myslis ty seacamp, jako jsou na obrazku? Ty skutecne maji suchy zip, olivku mame jen na prvni utazeni, s tou deti nic nedelaly, utahovaly si ten zip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10886
7.6.21 20:37

@Svistice já je kupovala letos, ale fakt jsou na suchý zip všechny a povolit se dají. Ale je pravda, že moje děti mají úzké nohy po tátovi. Syn má ve čtyřech letech užší patu, než dvouletá ségra :D. I ty Loapky mají nahoře suchý zip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5545
7.6.21 20:38

Dcera má už třetím rokem sandále keen cnx. A druhým rokem tenis cnx. Letos řadu wp. Já jsem skokojené. Měkké, ohehné, široké ve špičce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25105
7.6.21 20:38
@Cuddy píše:
@Svistice a myslis ty seacamp, jako jsou na obrazku? Ty skutecne maji suchy zip, olivku mame jen na prvni utazeni, s tou deti nic nedelaly, utahovaly si ten zip.

Ne, asi to byl jiný typ. Model jen se sucháčekm jsem tam neviděla. Ale bylo to rok a dva zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25105
7.6.21 20:40

Prostě není nad to přímo vyzkoušet daný model. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat