Faktor VIII 255%, jak mě to ohrožuje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vali90
Stálice 95 příspěvků 12.11.14 16:38
faktor viii 255%

Dnes jsem byla u DR a byl mi zjištěn FV VIII 255% elevace FV VIII recentně zjištěná… co to znamená? Budu vůbec schopná donosit dítě? :roll:

Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 51217 příspěvků 3 inzeráty 12.11.14 20:01

V jakem tydnu tehotenstvi jsi? Uz tito źeril nekdy driv? Je to zvysena jedna bilkovina, ktera se podili na srazeni krve. V tehotenstvi se zvysuje bezne. Ale je pravda, ze je to dost. Zalezi i na stadiu tehotenstvi. Zvysuje to prad e u tebe riziko trombozy. Ale vubec se nemusi projevit.

Vali90
Stálice 95 příspěvků 12.11.14 20:41

@Lama Lama prave jeste tehotna nejsem. Teprve to planuju. Pred 3rokama jsem mela trombozu _hlava, krk… a kdyz se nekoho zeptam jak to se mnou a tehotenstvim bude tak mlci nebo jsou negstivni..

vojkina
Stálice 93 příspěvků 21.11.14 21:42

Ahoj, také mám zvýšený faktor VIII. Jsem sledována na hematologii. Ptala jsem se MUDr. co případné těhotenství, tak říkala, že budu více sledována a kdyby byly hodnoty vysoké, tak bych si musela píchat injekce proti ředění krve.

Lama Lama
Hvězda diskuse 51217 příspěvků 3 inzeráty 21.11.14 21:50
@vojkina píše:
Ahoj, také mám zvýšený faktor VIII. Jsem sledována na hematologii. Ptala jsem se MUDr. co případné těhotenství, tak říkala, že budu více sledována a kdyby byly hodnoty vysoké, tak bych si musela píchat injekce proti ředění krve.

hlavní zakladatelky problém je ta tromboza v celkem rizikove oblasti. FVIII už to " jen " komplikuje.

vojkina
Stálice 93 příspěvků 21.11.14 22:02
@Lama Lama píše:
hlavní zakladatelky problém je ta tromboza v celkem rizikove oblasti. FVIII už to " jen " komplikuje.

Také jsem měla trombozu, ale jinde.
Bude si muset zakladatelka „došlápnout“ na doktory, když se na něco zeptám, chci odpověď. Má právo vědět odpovědi na své otázky.

Lama Lama
Hvězda diskuse 51217 příspěvků 3 inzeráty 21.11.14 22:24
@vojkina píše:
Také jsem měla trombozu, ale jinde.
Bude si muset zakladatelka „došlápnout“ na doktory, když se na něco zeptám, chci odpověď. Má právo vědět odpovědi na své otázky.

souhlas, tady to nerozštípnem.
ale oni to předem prostě nevyvěští z koule ani ti doktoři. Riziko tam je jisto jistě, ale jestli to jen zůstane u toho rizika nebo dojde k opakování trombozy při těhotenství nebo se nějak zkomplikuje léčba, to prostě nikdo předem určit nedokáže.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Stanjura zuřivě hájí vyhazov Klause ml. z ODS, radní Richter mluví o diletantismu

Svým jednáním dlouhodobě poškozoval dobré jméno strany, nerespektoval její... číst dále >