Fakturantka - plat Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
majdulacek
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 07.04.19 20:15
Fakturantka - plat Praha

Ahoj holky,

chtěla jsem se vás zeptat, zda cca nevíte s jakým platem +- počítat u pozice fakturantky v Praze? Koukala jsem na různé portály práce a hodně se to rozchází.. :?
Jedná se mi teda o obor stavebnictví/dodavatel stavebních materiálů..

Byla mi nabídnuta pozice od HR na centrále v Praze, ale jakmile jsem se zeptala na platové ohodnocení (abych utáhla bydlení), tak mi ještě neodepsala.. :roll: Zítra ji budu volat, ale zajímaly by mě reálné zkušenosti, jak se to teď platově má.

Moc děkuji :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 20:29

@majdulacek pocitala bych kolem 27 - 30. Hodne zalezi na firme a presne naplni prace. Budes vyuzivat cizi jazyk atd.?

majdulacek
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 07.04.19 20:51
@Anonymní píše:
@majdulacek pocitala bych kolem 27 - 30. Hodne zalezi na firme a presne naplni prace. Budes vyuzivat cizi jazyk atd.?

Ahojky, určitě to myslíš v hrubém, že? Mám angličtinu B1, ale pravděpodobně bych ji asi nevyužila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 20:55

@majdulacek jiste, ze v hrubem. V cistem Ti zadny solidni zamestnavatel nerekne kolik presne budes brat. Mas s podobnou praci zkusenost? A v jakem pogramu budes delat?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 07:36

Hledala jsem práci na pozici fakturantky loni, byla jsem na několika pohovorech u různých firem a nejvyšší nabídka byla 25 tisíc hrubého, standart byla 20 tisíc hrubého + nějaké odměny několikrát do roka. Takže celkem bída.

Váš příspěvek
Reklama