Reklama

Falešné testy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michaela2162
Nováček 10 příspěvků 13.12.16 19:43
Falešné testy?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na pár věcí, kdo s tím má zkušenosti. Začnu pěkně po pořádku. 29.10. jsem dobrala poslední prášek antikoncepce. Klasicky 2.11. jsem dostala měsíčky. S přítelem se snažíme o mimčo. 2.12. jsem si dělala z ranní moči první test (papírkový mama test) byl negativní. Druhý den ráno 3.12. jsem zkoušela znovu. Opět negativní. 5.12. jsem si zkusila koupit mama test comfort. Byl pozitivní ale až po 10 minutách. Tak jsem 7.12. zkusila papírkový mama test s citlivostí 10 a byl negativní. 10.12. Jsem si opět koupila test ale benu s citlivostí 25 a byl krásně pozitivní. Žádný duch. Krásná čárka. 11.12. Jsem zopakovala benu test. Opět krásně pozitivní. Dnes jsem si koupila clean blue digitální a byl negativní. Měsíčky mě už týden meškají. Jen mě furt bolí v podbříšku, jako bych měla dostat měsíčky a furt nic. K doktorce jdu až 21.12. jsem nedočkavá. Tak chci vědět vaše názory jestli můžu být těhotná. Nechápu, jak některé testy můžou vyjít pozitivní a některé negativní. :-( Děkuji moc za odpovědi. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Bobby
Extra třída :D 14024 příspěvků 13.12.16 19:45

Nemas fotku? Me Benu delal falesne carky…nema se odecitat po limitu…

Michaela2162
Nováček 10 příspěvků 13.12.16 19:47

@Bobby nejsem teď doma. Ale určitě vyfotím a přidám sem. :)

Markéta N.V.
Kecalka 264 příspěvků 13.12.16 19:49

Z tech datumu se mi mota hlava :lol: Ja mam zkusenost jen s mama testama a nikdy nezklamal. Takze tezko rict. Doktor rekne vic, no :)

ugluk
Hvězda diskuse 42251 příspěvků 13.12.16 19:50

Benu blbne, vybarvil dve nadherne carky i pri hCG 15. Takze bud je to absolutne na zacatku nebo to skoncilo driv jak zacalo, v kazdem pripade do 21.12. stejne vic nevykoumas.

Michaela2162
Nováček 10 příspěvků 13.12.16 19:52

@Markéta N.V. no mama testy papírkové mám negativní. Ale mama testy comfort pozitxvní. Nechápu to. :(

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 13.12.16 19:56

Mama comfort ma hodne barvy, dela diky tomu slabsi falesne carky

Michaela2162
Nováček 10 příspěvků 13.12.16 19:57

@ugluk Aha. Jenže nechapu, že mám zpoždění už víc jak týden. A furt nic.

Michaela2162
Nováček 10 příspěvků 13.12.16 19:58

@Devuska jenže já ty čárky neměla slabé. Ale dost vyditelné.

Bobby
Extra třída :D 14024 příspěvků 13.12.16 20:01
@Michaela2162 píše:
@ugluk Aha. Jenže nechapu, že mám zpoždění už víc jak týden. A furt nic.

Zpozdeni muze byt bohuzel z vysazeni HA

Michaela2162
Nováček 10 příspěvků 13.12.16 20:07

@Bobby takže se spíš nemám těšit. :(

ugluk
Hvězda diskuse 42251 příspěvků 13.12.16 20:10

@Michaela2162 po vysazeni HA naprosto bezna vec (i kdyz byla prvni MS OK). Zda jsi nebo nejsi tehotna, ti neni chopen rict ani test, natoz banda zenskych na netu. Proste si ten tyden pockej, no :) Tehotenstvi ti preju, ale pokud tehotna nebudes, zkus se vice hodit do klidu a mene testovat, otehotneni je nekdy jedna hodne velka hra na trpelivost ;)

Michaela2162
Nováček 10 příspěvků 13.12.16 20:13

@ugluk já jsem to ani moc neřešila. Ale dostalo mě to, že něco pozitxvní a něco negativní. Tak jsem si říkala, tak co teda. :-D

Bobby
Extra třída :D 14024 příspěvků 13.12.16 20:16
@Michaela2162 píše:
@Bobby takže se spíš nemám těšit. :(

Nechci ti delat nadeje ze je to urcite ono…muze a nemusi…ten digi test je celkem presny…bud je na nej brzo nebo se tehotenstvi bohuzel nekona…jinak lehce pozitivni test muze udelat i cysta..

monna.monna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 20:23

Já mám dobrý zkušenosti s mamamtesty 10, tam i duch je pozitivní test. Mám je nejraději. Máš nějaký těhotensky příznaky? Častý močení, kovová chuť, víc jis, únava.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama