Reklama

Duch na těhotenském i ovulačním testu v půlce cyklu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

88Marky88
Nováček 8 příspěvků 11.12.16 14:18
Duch na těhotenském i ovulačním testu v půlce cyklu

Ahoj holky, snažíme se o druhé miminko od začátku listopadu, ovulaci si hlídám ovulačními testy. Poslední MS začala 28.11., na den přesně, den před ní jsem dělala těhu test a byl negativní. Čekám ted každým dnem na ovulaci a teď jsem si kromě ovulačního testu udělala i těhotenský, jen tak, byl to prostě momentální nápad. Ovulační test negativní, byl tam jen duch, ale na těhu testu je taky duch :D Nepředpokládám, že bych byla těhotná, ale zajímalo by mě, proč to tak je a jestli to spíš neznačí nějaký problém? Zažil jste to někdo taky? Vkládám foto, ten zelený je ovulační, fialový je těhotenský.

Reklama

Reakce:

ixule
Vesmírná mluvilka 34957 příspěvků 11.12.16 14:30

Těhotenský test může být pozitivní i když je tam jen duch, tady je tedy velmi slabý, takového jsem mívala třeba den před MS, takže zkus testnout znovu za pár dní. Ovulační není pozitivní, pokud ta druhá čára není stejně silná, jako ta první. Takže já bych to tipla na začátek těhotenství, ale uvidíš, co přinesou další dny :)

88Marky88
Nováček 8 příspěvků 11.12.16 14:38

@ixule Jenže já jsem nějakých 13 dní od poslední menstruace, a není moc pravděpodobné, že bych ovulaci měla hned po MS, minulý měsíc byla právě kolem 14.dne cyklu… Proto to na těhu mnetypuju, ale fakt nevím.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 11.12.16 14:42

Já mám vždy kolem ovulace pidi ducha na těhotenském testu

ixule
Vesmírná mluvilka 34957 příspěvků 11.12.16 14:42

@88Marky88 Není to nic neobvyklého, že žena otěhotní těsně před, nebo těsně po MS. No uvidíš, testni za 2 dny, to už by měl být vidět případný rozdíl. Tyhle sotva viditelné dušíky může způsobit cokoliv, ale i těhotenství.

Naomina
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 11.12.16 14:45

Ahoj, máš MS stejně jaké já, ale na těhu se mi to zdá strašně brzy, jedině na těhu z předešlého cyklu…a přesto jsi dostala MS. Já tyto pokusy moc nedělám, minulý cyklus jsem si dělala těhu test 20 den a byl duch a dostala jsem to… napiš, jak dopodlo

Bobby
Extra třída :D 14018 příspěvků 11.12.16 14:51

Na techto fialovych papirkach mam ducha vzdy a tehotna nejsem…

Fima
Nadpozemská drbna 29218 příspěvků 13 inzerátů 11.12.16 14:59

Je to Mamatest, že? Ty prý tohle dělají.
Zkusila bych jiný test, pokud tam nic nebude, je to jasné.

123Soňa
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 11.12.16 15:20

Zkusila bych za 2 dny udělat z raní moči těhu test- tady hodně doporučují od Dr. Max.-jestli čárka bude silnější.
Možná to bude způsobené jen hormonálními změnami kolem ovulace…

Janomue
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 12.12.16 20:24

Holky…vidíte tam taky toho ducha, nebo už jsem blázen? :roll:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 12.12.16 20:41

Nic tam nevidím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama