Fenka a kalhotky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labuť19
Kecalka 223 příspěvků 30.09.14 14:19
Fenka a kalhotky

Mám skoro 4letou fenku. Vzala jsem si jí, když jí byl rok. Byla hrozně zdivočelá, dokonce se nechtěla ani vykadit na zahradě, dělala to zásadně doma a na koberec, ale to už se naštěstí změnilo. Další problém je v tom, že jakmile nechám v koupelně (hozené na zemi u pračky, když třídím prádlo) své špinavé spodní kalhotky, ona okamžitě přiběhne, čapne je, běží do pelechu a tam je roztrhá v rozkroku. :zed: Už jsem hledala na internetu důvod, proč by to mohla dělat, jestli jí něco nechybí a tak, ale nikde nic… Nemáte s tím někdo zkušenosti? Budu vděčná za jakékoli rady :hug:

Reakce:
Idril
Závislačka 2993 příspěvků 30.09.14 14:23

@Labuť19 nevím, ale můj pes to dělá taky a mám ho od mala. Taky by mě zajímal důvod :think: asi jim to voní :nevim: naučila jsem se prostě nic nenechávat na zemi, zvláště ne mé spodní prádlo.

Aspera
Generální žvanilka 21738 příspěvků 30.09.14 14:27

Našich fenka dělá to samé a taky jí mají od štěněte. Předchozí fenka ani naše fena to nedělají.

Fjodorka
Extra třída :D 11327 příspěvků 30.09.14 14:28

Jo, to psi delavaji. Neni nic jednodussiho, nez to nikde nevalet :)

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 30.09.14 14:37
@Labuť19 píše:
Mám skoro 4letou fenku. Vzala jsem si jí, když jí byl rok. Byla hrozně zdivočelá, dokonce se nechtěla ani vykadit na zahradě, dělala to zásadně doma a na koberec, ale to už se naštěstí změnilo. Další problém je v tom, že jakmile nechám v koupelně (hozené na zemi u pračky, když třídím prádlo) své špinavé spodní kalhotky, ona okamžitě přiběhne, čapne je, běží do pelechu a tam je roztrhá v rozkroku. :zed: Už jsem hledala na internetu důvod, proč by to mohla dělat, jestli jí něco nechybí a tak, ale nikde nic… Nemáte s tím někdo zkušenosti? Budu vděčná za jakékoli rady :hug:

rada? pokud třídíš prádlo, zavři dveře do koupelny a je to..psi tohle dělají.. prostě cítí nějaký ten pach a nemůžou si pomoct

girlie sage
Kelišová 6257 příspěvků 30.09.14 14:55

@Labuť19 mamka má dvě feny, jedna to dělá a druhá ne. jo a ta co si v tom libuje to dělá jen mě a mamčiných si ani nevšimne

cizova
Závislačka 3409 příspěvků 30.09.14 15:31

Od sousedů pes mě furt chce očmuchávat v rozkroku kdykoli k nim přijdu :nevim: a taky se mě furt snaží ot. rtkat :lol:, dělá mi toto jen on a dělá to jen mě :nevim: asi mu voním :lol: :roll:

peluani
Extra třída :D 10549 příspěvků 30.09.14 15:51

Me to pes delal driv taky, nevim proc to teda delal, ale meli jsme predtim nizky kos, kam si pro kalhotky vlezl, tak jsem kvuly nemu koupili vysokej a uz se tam nedostal. Akorad on ty kalhotky netrhal, ale odnes si je do pelisku a lezel na nich.

Jitus.Slavickova
Závislačka 4858 příspěvků 30.09.14 16:31

Nasi to delaj oba dva, voni jim to..je to jejich pud..psy se i vic mazli kdyz ma zenska menstruaci..na pradlo davam pozor a je klid..

xsaleen
Echt Kelišová 9249 příspěvků 30.09.14 20:44

To bych potřebovala naučit našeho psa.. by chlap za chvíli chodil bez trenclí.. a ještě líp přidat k tomu i ponožky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >