Firma Ablak - okna

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sanka
Povídálka 48 příspěvků 31.05.13 08:17
Firma Ablak

Ahoj holky, prosím o radu. Mate někdo zkušenosti s firmami ABLAK (Slavkov u Brna) nebo ART OKNA OLOMOUC? Mame od nich nejlepši nabídky na kvalitný profil ale tak ono všecko vypada krásně že jo? 8o A jak je to se skutečnou praxi. Jestli někdo něco ví napište Dík :kytka:

Reklama

Reklama

Reakce:

Sanka
Povídálka 48 příspěvků 16.04.14 09:37

Je je tak to je mi lito že máš takové trable, nakonec jsme objednali okna a dveře od Ablak nu…trochu delši dobu jim to trvalo dovezt a usadit ale zase okna jsou výborne a dveře taky. po pul roce jsem zavolala na majitele že potřebujeme seřadit nu s nim to je těžka domluva…tak jsem volala normalně na servisaka ihned další den dojel a vše seřadil bez problemu. Možna jsme jen měli štěstí no taky že jsme objednali HODNĚ. :nevim:

petrze
Nováček 1 příspěvek 26.12.14 13:06

Jak čtu, tak všichni nadáváji na firmu ABLAK.
Já jsem si vybral nový okna na aukru a v Brně vyzvedl a sám i když jsem to nikdy před tím nědělal usadil.
Vždyť na to není nic, tak těžkého…
Do otvoru usadíte okno použijete klínky a vyzkoušíte funčnost oken a pak okolo nastříkáte pěnu a pak pro jistotu použijete kovové plíšky k ukotvení.
Já jsem je měl na chatu, tak až za rok jsem přidělal parapety.

Leny5
Kecalka 127 příspěvků 16.06.16 11:31
Okna Inoutic

S manželem uvažujeme o výměně oken. Jelikož bydlíme v bytě v Brně, vybíráme z firem v okolí a zaujala nás firma z Popůvek u Brna Inoutic. Líbí se nám, že nabízí okenní profily z recyklovaného PC. Máte s tím někdo zkušenosti?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

"Nikdo vás neumí vytočit jako vlastní dítě," potvrzuje dětská psycholožka

Psycholožka Klára Marušincová přirovnává současnou situaci rodičů k výběru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šest překvapivých návyků, které mohou vést k cukrovce

Ačkoliv název nemoci napovídá, že hlavním viníkem jejího propuknutí je... číst dále >

Lékař v Rozstřelu: Vakcínu proti chřipce z loňských virů nedoporučuji

Chřipku lze podle psychoimunoneurologa vyléčit za tři dny. "Stačí kombinovat... číst dále >

Reklama