Firma Ablak - okna

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sanka
Povídálka 48 příspěvků 31.05.13 08:17
Firma Ablak

Ahoj holky, prosím o radu. Mate někdo zkušenosti s firmami ABLAK (Slavkov u Brna) nebo ART OKNA OLOMOUC? Mame od nich nejlepši nabídky na kvalitný profil ale tak ono všecko vypada krásně že jo? 8o A jak je to se skutečnou praxi. Jestli někdo něco ví napište Dík :kytka:

Reakce:

Sanka
Povídálka 48 příspěvků 16.04.14 09:37

Je je tak to je mi lito že máš takové trable, nakonec jsme objednali okna a dveře od Ablak nu…trochu delši dobu jim to trvalo dovezt a usadit ale zase okna jsou výborne a dveře taky. po pul roce jsem zavolala na majitele že potřebujeme seřadit nu s nim to je těžka domluva…tak jsem volala normalně na servisaka ihned další den dojel a vše seřadil bez problemu. Možna jsme jen měli štěstí no taky že jsme objednali HODNĚ. :nevim:

petrze
Nováček 1 příspěvek 26.12.14 13:06

Jak čtu, tak všichni nadáváji na firmu ABLAK.
Já jsem si vybral nový okna na aukru a v Brně vyzvedl a sám i když jsem to nikdy před tím nědělal usadil.
Vždyť na to není nic, tak těžkého…
Do otvoru usadíte okno použijete klínky a vyzkoušíte funčnost oken a pak okolo nastříkáte pěnu a pak pro jistotu použijete kovové plíšky k ukotvení.
Já jsem je měl na chatu, tak až za rok jsem přidělal parapety.

Leny5
Kecalka 181 příspěvků 16.06.16 11:31
Okna Inoutic

S manželem uvažujeme o výměně oken. Jelikož bydlíme v bytě v Brně, vybíráme z firem v okolí a zaujala nás firma z Popůvek u Brna Inoutic. Líbí se nám, že nabízí okenní profily z recyklovaného PC. Máte s tím někdo zkušenosti?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >