Firotour X Invia

1780
25.5.17 15:50

Firotour X Invia

Zdravím, vybrala jsem dovolenou v CK Firotour, mám ji reservovanou těsně před podpisem smlouvy a teď jsem zjistila, že je v Invii o 5 tisíc levnější! Tak to asi zruším a koupím to v Invii ne? Pořád to bude jako přes Firo? A je to vůbec možný, že je to levnější o tolik?
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1309
25.5.17 15:57
@Sunnyess píše:
Zdravím, vybrala jsem dovolenou v CK Firotour, mám ji reservovanou těsně před podpisem smlouvy a teď jsem zjistila, že je v Invii o 5 tisíc levnější! Tak to asi zruším a koupím to v Invii ne? Pořád to bude jako přes Firo? A je to vůbec možný, že je to levnější o tolik?
Díky.

Tak záleží…může a nemusí. Může se lišit třeba v typu pokojů, pokud je to komplex nějakých apartmánů, můžou být jedny blíž a druhé dál od moře…
Pak se podívej na povinné a nepovinné příplatky, na těch ta cena může následně naskákat ani nebudeš vědět jak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Dělám v cestovním ruchu už 5 let. Není možné, aby invia prodávala za jinou cenu, než Firo. Cena musí být stejná.
Pošli mi odkaz, mrknu nato… Invii i Firo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Ještě mě napadly nepovinné příplatky, výhled na moře atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1780
25.5.17 16:01

@hudečice
Ok, poslu Ti to do zpravy. ;) Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3915
25.5.17 16:02

Nemusi to byt pres Firo, ale muze to byt jina CK, kdyz se podivas, tak nekde vpravo je napsano, ktera CK to porada. takze to zrejme pres Firo nebude… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1780
25.5.17 16:02
@Agneth píše:
Tak záleží…může a nemusí. Může se lišit třeba v typu pokojů, pokud je to komplex nějakých apartmánů, můžou být jedny blíž a druhé dál od moře…
Pak se podívej na povinné a nepovinné příplatky, na těch ta cena může následně naskákat ani nebudeš vědět jak.

Aha, tak to me nenapadlo, tadyto je ale velky hotel, zadny apartmany nebo tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.17 16:03
@Sunnyess píše:
@hudečice
Ok, poslu Ti to do zpravy. ;) Diky.

jo pošli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1780
25.5.17 16:04

@Anik6 Tak jsem to nasla a je to pres Firo. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.17 16:07

@Sunnyess Na Invii by před rezervací mělo být někde uvedeno, o jakou CK se jedná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3915
25.5.17 16:08

@Sunnyess :) tak to je zajimavy.. ale vetsinou ma Invia nepresne ceny..ty to odkliknes, oni poptaji a cena se pak vetsinou lisi.. :roll: zkus a pak uvidis :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3403
25.5.17 16:34

@Sunnyess Dala bych si pozor, jestli je to opravdu to samé. Invia zprostředkovává zájezdy cestovním kancelářím. My jsme si málem objednali dovolenou přes Invii a na poslední chvíli jsme si vygooglili něco o CK, přes kterou to mělo být. A recenze hrůza! Nakonec jsme si koupili tu samou dovču ve stejném hotelu přes Eximtours a vyšlo to cenově jen o něco málo víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9292
25.5.17 16:44
@Sunnyess píše:
Díky.

To je blbost. Bude to jiny pokoj nebo něco. Mám několikaletou praxi v cestovním ruchu a bude v tom nějaký háček. Jediné ze by se Indie vzdala provize, ale pochybuji, ze by na jednom zájezdu měla 5 tisíc. Můžeš mi prosím taky poslat odkazy, jen pro zajímavost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13215
25.5.17 16:58

Taky myslim, ze v tom bude hacek. Invie nebude mit kompletni cenu nebo to budou nejake economy pokoje u vytahu, bez balkonu atd. Vzala bych to pres firotour naprimo. To je jistota…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2059
25.5.17 17:44

Tak to ti spíš pošlou dražší cenu, až to zarezervuješ :nevim: Nějakou slevu dostat můžeš, ale takhle velká se mi nezdá. Když to je navíc oboje FIRO.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama