Dovolená s dětmi ve stanu

19.5.17 15:37

Dovolená s dětmi ve stanu

Ahoj, chystáme se parta maminek s dětmi pod stan, ale nemůžeme se nějak rozhodnout kam. Nemáte někdo zkušenost s nějakým kempem vhodný pro děti a dobrým okolím na výlety. Máme děti od roku a půl do 12 let. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.5.17 15:38

@Dagmar81 v česku? nebo v zahraničí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8106
19.5.17 15:43

@Dagmar81
Já bych volila kempy okolo Lipna. A vyrazila bych určitě na Stezku korunami stromů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
19.5.17 15:51

Machavo jezero taky neni špatný ;) Jezdime pod stan na vykendy občas v létě. Ale neřeknu ohledně výletů..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
19.5.17 16:02

Na Moravě
1. Mohelnice - pěkný kemp, dobré zázemí, v areálu je koupaliště. Nedaleko Bouzov, Javoříčské jeskyně, Litovelské Pomoraví - výlety s kočárkem.

2. Frenštát pod Readhoštěm - skvělý kemp, v areáu (nebo vedle) je aquapark. Výlety - Radhošť (lanovkou na Pustevny, dá se i s kočárkem), rozhledna Velký Javorník (opět se dá vytlačit kočár), hrad Hukvaldy (i s kočárkem), skanzen v Rožnově pod Radhoštěm.

3. Přehrada Olešná (Frýdku-Místku) - kemp takový průměr, ale vedle je venkovní i krytý aquapark, kolem přehrady cyklostezka (brusle, kolo, kočárek), v areálu oooobrovské dětské hřiště s atrakcemi pro prťatai větší děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24915
19.5.17 16:04

Vranovská pláž :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18242
19.5.17 16:06

Sedmihorky, jednoznacne. Nadherna priroda Ceskeho raje, mnozstvi mnoha krasnych vyletu. V dosahu Radvanovice a Stastna zeme. Skvely kemp pro deti, dokonce s animatory, kteri deti zabavej a rodice maji chvili klid :D. Nove umyvarny a zachody, kuchynka. V kioscich se da koupit vse, od vajec, po maslicka na snidani, na obednavku den predem i sladke pecivo, burty na opeceni..Delaji i dobra jidla, nejen hranolky a parek v rohliku, langose atd.Je jich po celem kempu nekolik, vcetne jedne restaurace, kde skvele vari. Navic je kemp v noci hlidany. Jedem letos uz po nekolikate.

EDIT - par metru je vlak, da se dojet napr do Turnova - 10 min, je tam bezvadny novy koupaliste s atrakcemi.Dale Mala skala, Dolanky s vynikajicim hristem, se zviratky a mnoho dalsiho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
19.5.17 16:10

@Eemii Jo, do Sedmihorek jeli známi vloni dvakrát, jak s nich byli nadšení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18242
19.5.17 16:29

@alviola My tam jsme taky kazdou chvili. Zatim jsem nebyla nikde, kde by se mi to pro deti libilo vic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2975
19.5.17 16:37

Já doporučuji Mušov.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3713
19.5.17 17:30

Taky jsme pro Mušov

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 18:02

Ještě jsme tam nebyla, chystáme se s dětmi letos - kamp Safari ve Dvoře. Tak jsme zvědavá…ale ohledně výletů kromě sledování zvěřě v ZOO nevím, my tam budeme jen přes víkend.

kemp Sedmihorky je na mě moc velký cirkus, nedoporučuji třeba o prodloužených víkendech, to je tam hlava na hlavě a člověku může připadat, že stanuje skoro na parkovišti kolik je tam aut. Ale někomu to třeba nevadí. Nám se líbí spíš kemp v Kacanovech- malinký, koupaliště pár metrů od stanu, do skal taky kousek a klid. Jen zábavu si musíte udělat sami ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
19.5.17 19:13

Do Sedmihorek bych pod stan nejezdila.
Jsou zaměření spíš na obytná auta a chatky a pro stany tam nemají hezké prostory.
Jinak je to krásný kemp.
Vranov je fajn, jen jsem tam nebyla spokojená v okolí s turistickými stezkami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3546
19.5.17 19:20

Hejnice v Jizerských horách, koupaliště, různé výlety - do hor skok, jezdí tam i cyklobus, vlak v blízkosti (Frýdlantský zámek, Liberec, Lázně Libverda)… spousta možností,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42693
19.5.17 21:25

Kemp ve Dvoře je fajn, ale co jsem podle fotek koukala, tak na místech, kde se dřív stavěly stany, stojí jejich, které pronajímali. A už tenkrát to tam s místy pro stan nebylo valné a musely se zamlouvat místa hodně dopředu. Je to tam hodně malé, což na jednu stranu chápu, že tam z toho nechtějí dělat cirkus. Určitě to chce udělat rezervaci po internetu.
Jinak z míst, co tu ještě nepadlo, tak určitě Lednicko-valtický areál, Třeboňsko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama