Flek na čele

Anonymní
17.3.21 07:32

Flek na čele

Ahoj, nevíte, co to může být? Večer šel syn (10l) v pořádku spát s ráno tohle :think: že se bouchnul vylučuje, vůbec ho to nebolí… a jinde po těle to nemá. Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
355
17.3.21 07:42

To vypadá jako cucflek, nepřicucnul si nějakou přísavku na čelo? Tradičně něco podobného jako náboje z nerfky v trochu silnější variantě tohle dělají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
17.3.21 08:07

Souhlas, je to cucflek. To si tam něco pricucnul :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1346
17.3.21 08:44

Určitě si něco přicucl. Takový pěkný pravidelný a kulatý tvar :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 08:45

@Samarlenka @KatusinkaMala Uf, děkuju :kytka: máte obě pravdu, vylezlo z něj, že nemohl usnout, tak si hrál s nějakou hračkou a přicucával si jí na čelo🙈. Takže si opravdu vyrobil cucflek, to by mě teda nenapadlo se ubírat tímhle směrem :mrgreen:. Díky za tip, on by mi to neřekl, kdybych se přesně nezeptala a já už bych vymýšlela kdoví co.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 08:50

@ančapepča Jj, takovou kulatou promačkávací antistresovou hračku… se z něj picnu :mrgreen: holt už jsem dlouho neměla cucflek, který by mi ten tvar připomněl :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
1346
17.3.21 10:07
@Anonymní píše:
@ančapepča Jj, takovou kulatou promačkávací antistresovou hračku… se z něj picnu :mrgreen: holt už jsem dlouho neměla cucflek, který by mi ten tvar připomněl :oops:

No jo dětičky :D toto je ještě dobrý. Horší bude až nám to začnou domů nosit na krku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.3.21 11:12

To se stalo zničehonic? Co na to říkal doktor? Nebo to pošlete nějakému online s fotkou, věřím, že po telefonu to asi nevysvětlíte… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27738
17.3.21 11:26
@TáňaSová píše:
To se stalo zničehonic? Co na to říkal doktor? Nebo to pošlete nějakému online s fotkou, věřím, že po telefonu to asi nevysvětlíte… :(

Tak kratka diskuse a ty ji ani nedoctes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat