Florida s batoletem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janac
Závislačka 3138 příspěvků 15.02.10 22:39
Florida s batoletem

Ahoj, mám možnost jet na Floridu (Tampa).
mé otázky :
odkdy byste si troufly s děckem na dlouhý let?
Co zdravotní péče tam?
Užije si to vubec tak malé dítě?

Osobně bych to teda odložila až na konec RD a zustala tam třeba 2m. Nejesem moc zastáncem dovolených s miminy, nevím přijde mi lepší (pro jeho klid) sedet nekde u lesa u vody ve střední evropě. Ale na 2.stranu me to pochopitelně láká..
Předem díky za zkušenosti - čím konkrétnější, tím líp.

J.

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

svape
Kecalka 361 příspěvků 15.02.10 22:45

Ahoj,
já jsem vloni byla s malou na Rhodosu a v letadle to bylo s ní děsný :-( Nevydrží na místě a i ty 3 hodiny byly nekonečný!!!! Tam to šlo, ale když jsme letěly domů, tak jsem pomalu ani nevěděla, že jsme byly u moře. Ještě víc ve střehu, v cizím prostředí … Já se 3 dny rekreovala doma po dovolený :roll:
Já osobně bych ještě rok počkala s tak dlouhým letem a vyzkoušela to nejdřív po Evropě - uvidíš jak to bude snášet :-)

janac
Závislačka 3138 příspěvků 15.02.10 22:56

svape, díky, souhlasím..určitě bych s ním samo absolvovala nejaký kratší let, s tím jsem počítala..

adys
Závislačka 3790 příspěvků 16.02.10 02:16

poslu ti sem kamaradku, co bydli na floride ;-)

mmch .. litam s klukama kazdy rok (zijeme v USA) od jejich narozeni, sama jsem s nima letela 2× (9m & 4.5 a 20m & 6) a celkem v pohode. samozrejme se musi pocitat s tim, ze ti dite nebude sedet na jednom miste ;-) . clovek se musi obrnit a nedelat si nic ze sousedu ;-) a taky mit sebou patricnou zasobu zabavnich pomucek ;-)

Lotta08
Stálice 54 příspěvků 16.02.10 02:33

Ahoj, ziju na Floride , kousek od Tampy. Urco bych ti to doporucovala az bude lepsi pocasi a budes moci s mrnouskem na plaz..tak kveten cerven je nadherny..jinak neni nic moc co delat..Zdravotni pece je tady jako u nas..A let? Kazde ditko to zvlada jinak, a jak pise Adys, je treba se obrnit proti sousedum v letadle..nejlepsi je tna noc kdy dite normalne spava..ja osobne letim domu do CR za 3 mesice a letime na noc a take dam nejake ty kapky pro deti..tady se prodavaji kapky na noc aby melo dite klidne spani kdyz je nemocne..tak mu to jednou na noc neuskodi..Tak stastny let!! :-D

Příspěvek upraven 16.02.10 v 05:27

madlicka
Kelišová 7019 příspěvků 16.02.10 04:31

Čau, letíme koncem dubna, to bude holkám 7 měsíců. Sama jsem zvědavá, jak to v letadle půjde a taky jak zvládnou časový posun.

Na místě to už bude asi pohodička, všechno je na Floridě bezbarierové.

Pokud jde o to užití si, skoro bych řekla, že snad ani ne. Na druhou stranu to je s infantem samozřejmě levnější.

madlicka
Kelišová 7019 příspěvků 16.02.10 04:32
Lotta08 píše:
letime na noc a take dam nejake ty kapky pro deti..tady se prodavaji kapky na noc aby melo dite klidne spani kdyz je nemocne..tak mu to jednou na noc neuskodi..Tak stastny let!! :-D

Prosím Lotto jak se jmenují ty kapičky? Díky :-)

Lotta08
Stálice 54 příspěvků 16.02.10 05:03

Madlicko, ja ted nevim presne ale zjistim to. Jsou to kapky nebo sirup,co se dava pri nachlazeni. Netusim ale jestli se bude dat neco takoveho sehnat i v CR. A jestli budou mit malicke 7 mesicu,tak si urcite zarezervujte mista s postylkama,nejsou nic moc ale alespon budete mit misto pred sebou a popripade dat holcickam deky na zem..zni to hrozne ale tak se tem detem cestuje nejpohodlneji :lol:

kačka25
Kelišová 7369 příspěvků 16.02.10 08:48

Já si taky myslím, že to žádný med nebude, ale člověk už od začátku to musí brát a nekoukat na hodinky. My s dětmi lítali fakt od malička, jeden 3 týdny, druhy 6 týdnů, ale jenom do 5-ti hodin. Jasné je, že zrovna dítě kolem roku chce chodit a snad nejhůř se dá zabavit na místě. Já se vždy bojím víc toho časového posunu. Aby alespoň trochu spali, zvlášť pokud se tam nejede na tak dlouho. Jinak super je let na noc. My teď letěli 12 hodin, ale nejmladšímu už jsou skoro 4 roky. Tak to byla pohoda, tam spal v noci skoro celou cestu a zpět to bylo přes den, tak taky chvíli spal, ale jinak dobrý jsou ty DVD přenosný. I roční dítě by se tím chvíli zabavilo.

madlicka
Kelišová 7019 příspěvků 16.02.10 09:28

Lotta08 já bych si to právě nechala koupit v Kanadě nebo v USA a poslat, děláme to tak třeba s Tylenolovou mastičkou, ekvivalent je tu na předpis. Díky.

Sky coty máme zarezervované na Amsterodam - Atlanta, na ty kratší lety to nedělají. Ještě jsem něco četla v časopise že lze vzít na palubu autosedačku, ale vzhledem k bezp. opatřením mi to přijde jako nesmysl :nevim: :nevim:

adys
Závislačka 3790 příspěvků 16.02.10 14:20
Lotta08 píše:
a take dam nejake ty kapky pro deti..tady se prodavaji kapky na noc aby melo dite klidne spani kdyz je nemocne..tak mu to jednou na noc neuskodi..Tak stastny let!! :-D

hmmm … tak to by me teda take zajimalo ty kapky. ziju v usa uz skoro 10 let a nikdy jsem o nich neslysela.
jestli myslis Benadryl, o tom se nekdy mluvi, ale to je antihistamin a malym detem by se davat spis nemel ;-) a na nekoho pusobi i opacne, takze bych asi neexperimentovala ;-)

janac … taky zalezi na tom, kam a kdy na floridu jedete a co tam chcete delat.
v lete je to opravdu tezsi, protoze je velke horko a hlavne velka vlhkost, takze venku se moc neda byt. ;-)

zdrav. pece je samozrejme na urovni, predpokladem je mit pojisteni ;-) , ale to je pro tebe urcite samozrejmost.

casovy posun je 6 hodin a mym klukum vetsinou trva tyden, nez se srovnaji. ale to je teda pri priletu do CR, zpatky sem je to jednodussi. teoreticky byste meli tady brzo vstavat a odpoledne byt unaveni. ale kazdy to zvlada jinak.

jo … a lety do evropy jsou na noc a tim padem jednodussi, lety z evropy jsou vetsinou pres den, takze delsi a narocnejsi ;-)

p.s. ja bych jela, ale zustala bych co nejdele ;-)

adys
Závislačka 3790 příspěvků 16.02.10 14:30
madlicka píše:
Lotta08 já bych si to právě nechala koupit v Kanadě nebo v USA a poslat, děláme to tak třeba s Tylenolovou mastičkou, ekvivalent je tu na předpis. Díky.

Tylenol masticka ???? tak to je mi taky novinka .. :lol: .. to by me taky zajimalo

madlicka
Kelišová 7019 příspěvků 17.02.10 11:43

Adys jsem to popletla, není Tylenolová, ale antibiotiková (a ty jsou tu opravdu jen na předpis) :-( Tylenol posílá teta taky, tak jsem to „sloučila“. Omlouvám se za matení.

adys
Závislačka 3790 příspěvků 17.02.10 15:24
madlicka píše:
Adys jsem to popletla, není Tylenolová, ale antibiotiková (a ty jsou tu opravdu jen na předpis) :-( Tylenol posílá teta taky, tak jsem to „sloučila“. Omlouvám se za matení.

uf .. to mi odlehlo :lol: .. uz jsem si myslela, ze jsem nejaka ignorantska matka :lol:

janac
Závislačka 3138 příspěvků 21.02.10 10:00

díky všem :palec:

J.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >