Reklama

Forenzní analýza - potřebný průměr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kača97
Povídálka 31 příspěvků 03.02.17 16:27
Forenzní analýza - potřebný průměr

Čaute,
chtěla bych se vás zeptat, jestli někdo z vás nemá zkušenosti s oborem forenzní analýza na VŠCHT. Podala jsem si zde přihlášku, ale bojím se, že mi můj průměr 1,5 nebude stačit :/ a nikde na jejich internetových stránkách jsem nenašla potřebný průměr, který byl nutný pro přijetí minulý rok. :)

Díky za odpověď :) :))

Reklama

Reakce:

kotyk
Echt Kelišová 7841 příspěvků 03.02.17 17:24

@Kača97 Myslím, že jako u všech oborů naberou skoro všechny a první dva semestry si vás protřídí.

Alušáček
Závislačka 3074 příspěvků 03.02.17 22:11

@Kača97 Na Všcht se hlásí moje dcera s podobným průměrem, prý berou všechny snad do průměru 3,tak uvidíme, jak to dopadne ;)

Kača97
Povídálka 31 příspěvků 04.02.17 11:49

Díky oběma :hug:

kotyk
Echt Kelišová 7841 příspěvků 04.02.17 13:26

@Kača97 Připrav se, že první dva semestry budeš fakt makat :mrgreen: A hodně štěstí.

Ellldos
Povídálka 20 příspěvků 27.02.17 21:53

Zkus si napsat na studijní oddělení, určitě ti poradí a řeknou co a jak :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama