Forenzní analýza - potřebný průměr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kača97
Povídálka 31 příspěvků 03.02.17 16:27
Forenzní analýza - potřebný průměr

Čaute,
chtěla bych se vás zeptat, jestli někdo z vás nemá zkušenosti s oborem forenzní analýza na VŠCHT. Podala jsem si zde přihlášku, ale bojím se, že mi můj průměr 1,5 nebude stačit :/ a nikde na jejich internetových stránkách jsem nenašla potřebný průměr, který byl nutný pro přijetí minulý rok. :)

Díky za odpověď :) :))

Reakce:
kotyk
Echt Kelišová 7944 příspěvků 03.02.17 17:24

@Kača97 Myslím, že jako u všech oborů naberou skoro všechny a první dva semestry si vás protřídí.

Alušáček
Závislačka 3393 příspěvků 03.02.17 22:11

@Kača97 Na Všcht se hlásí moje dcera s podobným průměrem, prý berou všechny snad do průměru 3,tak uvidíme, jak to dopadne ;)

Kača97
Povídálka 31 příspěvků 04.02.17 11:49

Díky oběma :hug:

kotyk
Echt Kelišová 7944 příspěvků 04.02.17 13:26

@Kača97 Připrav se, že první dva semestry budeš fakt makat :mrgreen: A hodně štěstí.

Ellldos
Povídálka 20 příspěvků 27.02.17 21:53

Zkus si napsat na studijní oddělení, určitě ti poradí a řeknou co a jak :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivní zpověď kamarádky pašeračky Terezy: Od modelingu až k heroinu

Tereza Hlůšková (22), která je obviněna z pašování heroinu, nebyla jedinou... číst dále >

On je žena! Etzler, Novotný a Nosek se oblékli jako dámy a takhle to dopadlo

Na Česko se řítí další muzikálový hit. Už v polovině března se na prknech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >