Učitelství pro MŠ - 1. stupeň Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jamilily
Nováček 5 příspěvků 31.01.17 17:54
Učitelství pro MŠ/1. stupeň Ostrava

Dobrý den, dámy 8) chtěla jsem se zeptat, jestli tu je některá, která studovala nebo nejlépe teď studuje v Ostravě učitelství pro MŠ nebo 1. stupeň? Jak to tam probíhá a tak, hlavně ten tělocvik, slyšela jsem hrůzy o gymnastice atd., a jak je to tam s hudebním nástrojem, zpívat celkem umím a hraju na flétnu, ale na klavír neumím… stačí flétna nebo je potřeba i klavír? A jinak celkově náročnost atd… budu vděčná za jakékoliv odpovědi :)

Reakce:

Lelio
Kelišová 5905 příspěvků 31.01.17 18:05

@Jamilily kamoska studuje, rikala telocvik pohoda, jak s nastroji nevim, a narocnost - prirovnavala to ke gymplu, tak tezko rict.

Jamilily
Nováček 5 příspěvků 31.01.17 18:14

Díky moc… nevím jestli se to hodí, ale nemohla byste mi prosím dát na kamarádku třeba mail (po předchozí domluvě), že bych jí napsala a zeptala se jí na další věci? :)

RenKa33
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 31.01.17 18:40

@Jamilily mám MŠ, hra na klavír byla zkouška, ale daly to i holky co se teprve začaly učit. Měli jsme doprovody písní. Tělocvik byl v pohodě. Já jsem odstatnicovala i s dítětem, a to opravdu nejsem člověk, kterému vše do hlavy leze samo. Byla jsem ale první ročník pro učitelky MŠ co otvírali, tudíž cca 11 let zpět.

truelly
Závislačka 2771 příspěvků 31.01.17 19:22

Pokud máš strach z přijímaček a obtížnosti, podivej se na pedagogika Karviná ;)

Jamilily
Nováček 5 příspěvků 31.01.17 22:42

@truelly nemám ani tak strach z přijímaček, jako z toho co mě čeká potom :D přijímačky vypadají v pohodě, jde mi o to že neumím hrát na ten klavír a v těláku jsem nikdy nebyla žádný mega atlet… ale díky kouknu i na to :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >